8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Giedrė Vytuvytė 60 m. distanciją išbėgo greičiausiai

Giedrė Vytuvytė 60 m. distanciją išbėgo greičiausiai

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai ir toliau džiugina savo pasiekimais. Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės vasario 14-15 dienomis, Šiauliuose. Vienai bėgikei pavyko parsivežti aukso medalį. Bendroje įskaitoje tarp 30-ties rajono komandų Šilutės sporto mokykla užėmė II vietą.

Trenerio Stasio Oželio treniruojama lengvaatletė Giedrė Vytuvytė pralenkė visas 29 varžoves ir 60 m. bėgime iškovojo aukso medalį.

Kiti sporto mokyklos lengvaatlečiai užėmė žemesnes vietas, bet treneriai taip džiaugiasi jų pasirodymu ir pasak jų, viskas dar prieš aky.

 

Šilutės sporto mokykla, 2014-02-20