8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečiai parsivežė šešis margaspalvius medalius

Lengvaatlečiai parsivežė šešis margaspalvius medalius

Kovo 20 dieną Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai vyko į Žemaitijos taurės 2014 vaikų III etapo varžybas, kurios vyko Klaipėdoje. Parsivežtas ne vienas medalis. Treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis labai didžiuojasi ir džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais

 

Labai gerą rezultatą 60 m. bėgimo rungtyje iš 40 dalyvių pasiekė Linos Leikuvienės auklėtinė Julija Rudytė, kuri finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Viltei Benkunskaitei medalio laimėti nepavyko, bet trenerė labai džiaugiasi jos pasirodymu, nes ji rungėsi net su trim metais vyresniomis varžovėmis. Pasak trenerės Viltė noriai lanko treniruotes, nori dalyvauti varžybose ir yra perspektyvi jaunoji lengvaatletė. 60 m. barjeriniame bėgime Emilija Saudargaitė (L. Leikuvienė) užėmė I vietą, o II vietą užėmė taip pat sporto mokyklos auklėtinė, treniruojama Stasio Oželio, Beatričė Kalvaitytė.

 

600 m. bėgime tarp 10 mergaičių, greičiausiai finišą kirto ir auksu pasipuošė L. Leikuvienės auklėtinė Julija Baciūtė, penkta finišavo S. Oželio auklėtinė Gerda Bartkutė.

 

600 m. bėgimo berniukams rungtyje III vietą užėmė Justas Budrikas, trenerė L. LeikuvienėŠuolio į tolį rungtyje garbingą III vietą iškovojo S. Oželio auklėtinė Beatričė Kalvaitytė (36 dalyvės).

 

Jurgita Rudytė 2 kg. rutulio stūmimo rungtyje sau lygių neturėjo ir iškovojo aukso medalį (L. Leikuvienė).

 

200 m. bėgime tarp 33 dalyvių Emilija Saudargaitė finišavo penkta (L. Leikuvienė).

 


Šilutės sporto mokykla, 2014-03-24