8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

BOKSININKAI VARŽOVUS ĮVEIKĖ TECHNINIAIS NOKAUTAIS

BOKSININKAI VARŽOVUS ĮVEIKĖ TECHNINIAIS NOKAUTAIS

Šilutės sporto mokyklos boksininkai treniruojami Vinco Murausko kovo 5-8 dienomis dalyvavo Lietuvos rajonų jaunimo bokso pirmenybės Pasvalyje. Taip pat jėgas išbandė ir Lietuvos jaunių pirmenybėse kovo 19-22 dienomis Panevėžyje. Boksininkai iš viso parsivežė tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

 

Lietuvos jaunimo bokso pirmenybėse dalyvavo iš viso 120 boksininkai iš jų 6 šilutiškiai. Lukas Petrauskas, pagal metus priklauso dar jaunių grupei, bet trenerio nuomone jis gali dalyvauti ir su vyresniais jaunimo grupei priklausančiais boksininkai. Ir tai pasiteisino, Lukui 64 kg. sv. kat. pavyko iškovoti bronzą.

 

Vytautas Balsys 69 kg. svorio kategorijoje buvo geriausias. Pirmoje kovoje įveikęs sportininką iš Jonavos, antroje taip pat nenusileido varžovui iš Tauragės. Finale susitikęs su kauniečių ir ringę įveikęs jį pasipuošė auksiniu medaliu.

 

75 kg. svorio kategorijoje Ignas Šmitas iškovojo III vietą. Komandos draugas Robertas Jokulys (jaunius) 81 kg. sv. kat. taip pat pasipuošė bronzos medaliu.

 

Sidabriniu medaliu džiaugėsi 91 kg. sv. kat. iškovojęs Justas Seminauskas.

 

Kitas Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, Saulius Macijauskas, +91 kg. sv. kat. džiaugėsi įveikęs visus varžovus ir tapo savo svorio kategorijos čempionu.

 

Jaunių pirmenybės

Lietuvos jaunių pirmenybėse 66 kg. sv. kat. Vytautas Balsys iškovojo II vietą. Pusfinalyje 2:1 nusileidęs Vilniaus Olimpinio centro boksininkui S. Baniui. Prieš tai žaistas kovas jis laimėjo techniniais nokautais.

 

80 kg. svorio kategorijoje Robertas Jokulys pirmoje kovoje įveikęs jonaviškį, antroje kėdainiškį (techniniu nokautu), finale kovėsi su kauniečių ir taip pat jį įveikė bei tapo savo svorio kategorijos čempionu.

 

Šilutės sporto mokykla, 2014-04-01