T. Poteliūnas - jaunių turnyro prizininkas

Šiaulių apskrities ir miesto jaunių ir jaunimo atvirose dziudo pirmenybėse ant tatamio ėmėsi per 200 atletų iš visų dziudo imtynes kultivuojančių rajonų.

Jaunių (gim. 1992-1993 m.) varžybose jėgas išbandė 3 Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai.

Geriausiai sekėsi M.Jankaus pagrindinės mokyklos moksleiviui Tomui Poteliūnui. Jis iki 50 kg svorio kategorijoje iškovojo III vietą. Tik vienos pergalės pritrūko Linui Lendzbergui (60 kg) iš Verdainės pagrindinės mokyklos - pusfinalyje jis nusileido panevėžiečiui E.Janavičiui, o kovoje dėl III vietos - R.Mažeikai iš Alytaus.

13-mečiui Rokui Paulikui (60 kg) iš Pamario pagrindinės varžybose su vyresniais varžovais pergalės pasiekti nepavyko.