8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PENKI BOKSININKAI PARSIVEŽĖ AUKSĄ

PENKI BOKSININKAI PARSIVEŽĖ AUKSĄ

Pirmą kartą Palangoje 12 -14 dienomis buvos surengtas Lietuvos rajonų jaunučių atskiras bokso čempionatas, siekiant pakelti sportininkų meistriškumą. Dalyvavo Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai. Šilutei atstovavo 6 boksininkai, penkiems iš jų pavyko tapti savo svorių kategorijos čempionais.

 

42 kg. svorio kategorijoje su trim varžovais jėgas išbandė Julius Pečkys, įveikęs visus varžovus (P. Kalnitį (Latvija), N. Grinių (Kuršėnai) ir B. Svirnelį (Kretingą)) Julius tapo savo svorio kategorijos čempionu ir pasipuošė aukso medaliu.

 

60 kg. sv. kat. Lukas Petrauskas apgynė savo vardą ir tapo čempionu. Pirmoje kovoje jis laimėjo prieš latvį E. Melvickį, antroje prieš A. Balsį (Kretinga) ir finale susitikęs su boksininku iš Garliavos A. Grinevičium jam taip pat nenusileido.
64 kg. svorio kategorijoje Edvinas Puplauskas irgi tapo čempionu įveikęs du varžovus V. Vaičiuką ir K. Ivanauską.

 

70 kg. sv. kat. Vytautas Balsys neatsiliko nuo komandos draugų ir taip pat pasipuošė aukso medaliu. Pirmoje ir antroje kovoje buvo pranašesnis už kretingiškius, o finale susitikęs su R. Vaišnoru iš Tauragės nenusileido ir džiaugėsi čempiono vardu.

 

Robertas Jokulys 80 kg. svorio kategorijoje tapo čempionu įveikęs du varžovus.

 

91 kg. sv. kat. Simas Seminauskas užėmė II vietą.

 

Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko šie boksininkai yra labai darbštūs ir netinginiaujantys sportininkai. Kai kiti po mokslu dabar ilsisi ir mėgaujasi vasaros malonumais, jo auklėtiniai pluša iš visų jėgų sporto salėje, mat Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys ruošiasi Jaunučių Europos čempionatui, O Edvinas Puplauskas Jaunimo Europos čempionatui. Linkime boksininkams ištvermės ir smūgių pasiekiančių tikslą.

 

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė S.