Šilutės sunkiaatlečiai gerino rekordus

Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchai ir Liudo Čičirkos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybose. Dviems sunkiaatlečiams pavyko pagerinti rekordus bei vienas jų pripažintas absoliutus žaidynių sunkiaatletis.

58 kg. svorio kategorijoje Lukas Kordušas išrovęs 74 kg. ir išstūmęs 87 kg. bei dvikovėje surinkęs 161 kg. ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir pagerino Lietuvos jaunučių iki 15 m. rekordą.

Komandos draugas Rokas Radavičius taip pagerino Lietuvos jaunučių iki 15 m. rekordą tik 62 kg. svorio kategorijoje. Jis aplenkė visus varžovus dvikovėje surinkęs 180 kg. (80+100), jis antrą vietą užėmusį varžovą aplenkė net 20 kg.Pagal Sinklerio lentel
ę absoliučiu žaidynių sunkiaatlečiu pripažintas Rokas Radavičius, antra vieta atiteko alytiškiui Eimantui Keršiui, o trečia vieta vėl mūsiškiui Lukui Kordušui.

Šilutės sunkiaatlečių komandą tarp 17 dalyvavusių komandų užėmė III vietą, nusileidus tik Marijampolei ir Klaipėdai.

Ketvirtas vietas užėmė Artemijsu Gergelis svorio kategorijoje 34 kg. (23+30=53) ir Martynas Jurgutis 76 kg. sv. kat. (70+86=156)

Šilutės sporto mokykla

Agnė S