8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Broliai Sagalec vėl pasipuošė aukso medaliais

Broliai Sagalec vėl pasipuošė aukso medaliais

Šių metų lapkričio 29-30 dienomis vyko III atviros Alytaus miesto jaunučių ir vaikų dziudo varžybos. Turnyre dalyvavo šeši Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius. Turnyre dalyvavo apie 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

 

Svorio kategorijoje iki 42 kg. trečiąją vietą iškovojo Uosis Knapkis, svorio kategorijoje iki 55 kg. čempionu tapo Ernestas Sagalec, svorio kategorijoje iki 60 kg. trečią vietą iškovojo Rokas Šadzevičius ir čempionu šios svorio kategorijos tapo Edvardas Sagalec.

 

Kiti du sportininkai po pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro. Sekančią dieną vyko mokomoji treniruočių stovykla.

 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė SAKALIENĖ 2014-12-03