8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Boksininkams auksas ir bronza bei pripažinimas

Boksininkams auksas ir bronza bei pripažinimas

Spalio 30 d. - lapkričio 9 d. Anapoje (Rusija) vyko Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 323 boksininkai iš 38 šalių. Tarp dalyvavusių ir du Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys. Dar trys auklėtiniai puikiai pasirodė tarptautiniuose bokso turnyruose Panevėžyje bei Liepojoje. Tomas Olberkis pripažinitas techniškiausiu turnyro boksininku

 

Pamario pagrindinę mokyklą lankantis Robertas Jokulys 80 kg. svorio kategorijoje pirmą kovą (3 raundai po 3 min) laimėjo prieš rumuną R. Cristien. Antroje kovoje taip pat stipresnis buvo šilutiškis ir laimėjęs kova prieš italą S. Scala techniniu nokautu iškovojo teisę kovoti toliau ir prieš lenką F. Forys jis taip pat šventė pergalę. Pusfinalyje susitiko su T. Talnakaev iš Rusijos, šis varžovas buvo pranašesnis už Robertą, bet Robertas vis tiek pasipuošė medaliu – bronzos.

 

Pirmos gimnazijos gimnazistas Vytautas Balsys 70 kg. svorio kategorijoje pralošė ukrainiečiui O. Dimitrianko 2:1 ir liko 8 vietoje iš 19.

 

Lapkričio 6-9 dienomis, Panevėžy vyko tarptautinis bokso turnyras B. Karpačiausko taurei laimėti. Dalyvavo Baltarusijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos ir Lietuvos boksininkai. Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edvinas Puplauskas 64 kg. svorio kategorijoje visas tris kovas laimėjo ir pasipuošė aukso medaliu.

 

Tomas Olberkis iki 91 kg. sv. kat. taip pat turėjo tris kovas. Įveikęs Lietuvos, Baltarusijos atstovus, finale susitiko su lietuvaičiu A. Taraškevičių (Europos čempionate 8 vietos laimėtojas) ir nugalėjus varžovą iškovojo čempiono vardą. Tomas buvo pripažintas ir techniškiausiu turnyro boksininku bei padovanotas taure.

 

Liepojoje (Lenkija) lapkričio 14-16 vyko tarptautinis "I. Enkuzo" bokso turnyras. Šilutiškis Deividas Girulis 69 kg. svorio kategorijoje iškovojo I vietą, finale įveikęs Latvijos atstovą.

 

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2014-12-03