8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškiai dziudo turnyre sausio 13-osios aukoms atminti

Šilutiškiai dziudo turnyre sausio 13-osios aukoms atminti

Šių metų sausio 10 dieną Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras sausio 13-osios aukoms atminti. Jame dalyvavo sportininkai iš Lenkijos ir Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą atstovavo šeši sportininkai, kuriuos treniruojas Rimvydas Lukošius.

 

Geriausiai sekėsi Ernestui Sagalec, kuris svorio kategorijoje iki 55 kg. iškovojo čempiono vardą, svorio kategorijoje iki 60 kg. trečią vietą iškovojo Rokas Šadzevičius, Dominykas Šatkus svorio kategorija iki 66 kg. finale nusileido Lenkijos sportininkui ir liko antras.

Kiti trys po pralaimėtų pirmų kovų iš turnyro pasitraukė.

 

Sausio 11 dieną Latvijoje vyko atviras U-18 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo Edvardas Sagalec svorio kategorija iki 60 kg., kuris tik finale nusileido Liepojos sportininkui ir užėmė antrą vietą.

 

 

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė 2015-01-14