SUNKIAATLEČIAI PARSIVEŽĖ TRIJŲ SPALVŲ MEDALIUS

Klaipėdoje vyko Jaunių ir jaunučių sunkiosios atletikos tarptautinis turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui. Jose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchai ir Liudo Čičirkos auklėtiniai, kuriems pavyko parsivežti visu spalvų medalių.

45 kg. svorio kategorijoje Ramūnas Šteinys išrovė 37 Kg., išstūmė 53 kg., o dvikovėje surinkęs 90 kg. pasipuošė aukso medaliu. Antroje vietoje liko klaipėdietis Deividas Survinas (39+50=89), trečias Aidas Mačius iš Telšių (32+44=77).

62 kg. svorio kategorijoje Gintarui Burzdžiui pritrūko sportinės sėkmės ir medalio nepavyko iškovoti, liko ketvirtas.

69 kg. svorio kategorijoje varžėsi net du Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam iš jų, Lukui Kordušui, pavyko iškovoti sidabro medalį (80+100=180), komandos draugas Lukas Praspaliauskas užėmė III vietą (65+70=135). Pirmą vieta šioje kategorijoje iškovojo kretingiškis Einoras Butkus (90+113=203).

77 kg. svorio kategorijoje ketvirtas liko Martynas Jurgutis (77+90=167), nusileidęs varžovams iš Telšių ir Klaipėdos.