8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunieji dziudo imtynininkai debiutavo Rygoje

Rygos dziudo klubas “Ligo” ir Latvijos dziudo federacija surengė II tarptautinį 7-12 m. vaikų dziudo imtynių festivalį. Rygos lengvosios atletikos manieže jėgas išbandė ir 21 Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtinis.

Rygoje ant 6 tatamių ėmėsi daugiau kaip 650 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Turkijos.

Sėkmingai kovojo jauniausias festivalio dalyvis septynmetis Dominykas Lukošius iš vaikų darželio “Gintarėlis”. 20 kg svorio kategorijoje jis iškovojo bronzos medalį. Antrą bronzos apdovanojimą pelnė aštuonmetis Justas Pauparis iš Pamario pagrindinės mokyklos.

Tik vienos pergalės iki prizinės vietos pritrūko Martynui Pranauskui, Arūnui Šikšniui, Andriui Bagdonavičiui iš Pamario pagrindinės bei Žibų pradinės mokyklos moksleiviui Ryčiui Jonušui.

R.Lukošius mano, kad nors mūsų berniukams ir vienintelei mergaitei Aistei Dargevičiūtei dar nepavyko patirti pergalės džiaugsmo, jie kovojo su neapsakomu entuziazmu ir įgyta patirtis padės ateityje.