8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Irkluotojai žiemą nesnaudė

Irkluotojai žiemą nesnaudė

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28d., Šilutės sporto mokyklos b/k irklavimo treneris Nedas Bartušis kartu su savo auklėtiniais Klaipėdos lengvosios atletikos manieže dalyvavo bendro fizinio pasirengimo varžybose ir įrodė, kad sportininkai ir žiemą nesnaudė. Varžybose dalyvavo Plungės, Skuodo, Klaipėdos ir Šilutės komandos, iš viso apie 100 sportininkų, o mūsiškiai parsivežė tris medalius.

 

Bendro fizinio pasiruošimo varžybos susidėjo iš šešių rungčių: Bėgimo, štangos spaudimo gulint, štangos pritraukimų gulint, atsilenkimų, prisitraukimo ant skersinio bei atsispaudimų.

 

Susumavus visu rungčių taškus paaiškėjo, kad šilutiškiams jaunių grupėje atiteko 1-2 vietos: Tadas Čižauskas pasipuošė auksu, komandos draugas Justas Ruskys sidabru. Dar vienas irkluotojas Deividas Knoraitis, nors medaliu nepasipuošė bet ne daug nuo jo ir atsiliko – IV vieta.

 

Suaugusiųjų grupėje Aurimas Sokolovas, kuris atstovavo Šilutės irklavimo sporto klubą „Pamarys“, pasipuošė sidabru.

 

 

Agnė Sakalienė, 2015-03-04