JAUNIEJI ŠILUTĖS DZIUDO IMTYNININKAI IŠKOVOJO MEDALIUS

Šių metų kovo 21 dieną Kėdainių arenoje vyko tarptautinis vaikų dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai gimę 2004 ir jaunesni. Šilutės dziudo klubą „Kumikata“ atstovavo 14 sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 25 kg. gerai pasirodė Domas Plikšnys, kuris nusileido tik šios svorio kategorijos čempionui iš Vilniaus.
Svorio kategorijoje iki 30 kg. trečią vietą iškovojo Emilis Stanys, penktas liko šioje svorio kategorijoje Arnas Naujokas. Svorio kategorijoje iki 38 kg. antrą vietą užėmė Augustinas Goberis. Absoliučioje svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Mantas Sungaila.

Visi prizininkai apdovanoti medaliais ir turnyro rėmėjų atminimo dovanomis. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.