8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

AUKSINIAI ŠILUTĖS BOKSININKAI

AUKSINIAI ŠILUTĖS BOKSININKAI

Vasario paskutinį savaitgalį Tauragėje vyko „Tauragės Fightershop.lt“ bokso turnyras, kuriame į ringą stojo Tauragės, Naujosios Akmenės, Telšių, Kauno, Jurbarko, Vilniaus ir Šilutės kovotojai. Kovose puikiai pasirodė šilutiškiai, kurie parsivežė šešis aukso ir du sidabro medalius.

Po savaitės trenerio Vinco Murausko auklėtiniai jėgas išbandė ir Pasvalyje vykusiame suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate rajonų grupėje. Iš ten mūsiškiai parsivežė įvairiaspalvių medalių.

 

Kova tarp brolių

 

Jaunieji kovotojai, broliai dvyniai Rimas Kiminius ir Saulius Kiminius Tauragė vykusiame bokso turnyre, finale surėmė pirštines. Jaunieji boksininkai kovojo tris raundus po 1,5 min. Po broliškos kovos svorio kategorijoje iki 44 kg. auksu pasipuošė Rimas, o sidabras atiteko Sauliui.

 

Jaunių grupėje auksu džiaugėsi Aurimas Koroliovas 52 kg. sv. kat. ir Julius Pečkys 48 kg. sv. kat.,. II vieta 70 kg. svorio kategorijoje atiteko Lukui Petrauskui. Vaikinai ringe turėjo praleisti tris raundus po 2 min.

 

Jaunimo grupėje buvo skirta 3 raundai po 3 min. dviems Vinco Murausko auklėtiniams pavyko tapti savo svorio kategorijos čempionais Vytautas Balsys (69 kg.) ir Robertas Jokulys (81 kg.)

 

Suaugusiųjų grupėje Edvinas Puplauskis 69 svorio kategorijoje įveikė varžovus ir tapo čempionu.

 

Visus pirmos vietos laimėtojus turnyro organizatoriai apdovanojo medaliais, diplomais, taurėmis ir bokso pirštinėmis.

 

Pasvalyje vyko suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas rajonų grupėje. Jaunimo grupėje I vietą džiaugėsi Lukas Petrauskas 70 kg. sv. kat. ir Vytautas Balsys 75 kg. Roberta Jokulys 81 kg. sv. kat. teko pasitenkinti III vietos medaliu, nes pusfinalyje jis nebegalėjo stoti į ringą dėl patirto rankos traumos. Tomas Olberkis. 91 kg. svorio kategorijoje – I vieta, Ignas Šmitas 69 kg. svorio kategorijoje - II vieta,

 

Suaugusiųjų grupėje finale, 69 kg. svorio kategorijoje, susitiko komandos draugai Edvinas Puplauskas ir Deividas Girulis. Po įdomios kovos aukso medaliu pasipuošė Edvinas, Deividui atiteko sidabras.

 

Remigijus Vaitkevičius 81 kg. svorio kategorijoje - I vieta.

 

Šilutės sporto mokyklos bokso treneris Vincas Murauskas labai džiaugaisi auklėtiniu pasiekimais bei džiaugiasi, kad tiek Tauragėje, tiek Pasvalyje vykusiose turnyruose jiems pavyko iškovoti pirmas vietas kaip komandai.

 Šilutės sporto mokykla 2015-03-23