8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Triuškinančios pergalės ir patekimas į I divizioną

Triuškinančios pergalės ir patekimas į I divizioną

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai įrodė, kad yra stipriausi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ Jaunių vaikinų A (gim. 1997 m.) krepšinio čempionato II divizione. Kęstučio Šerniaus treniruojami šilutiškiai Plungėje vykusiame finalo ketverte iškovojo dvi triuškinančias pergales. Nors finale žaidė tik 7 žaidėjai, bet jiems tai netrukdė varžovus įveikti net 23 taškų skirtumu.

Kad patekti į finalo ketvertą ir kovoti dėl čempiono vardo, mūsiškiai turėjo nueiti nelengvą kelią. Turėjo sužaisti ne vienas rungtynes su Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Plungės komandomis. Keturios geriausios II diviziono komandos susitiko finaliniame ketverte.

Finale Šilutės SM komanda susitiko su finalo ketverto šeimininkais Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniais. Po dviejų kėlinių mūsiškiai buvo įsiveržę į priekį 10 taškų. Bet rungtynėms pasibaigus švieslentė rodė nuostabų vaizdą 102:79, mūsiškių pergalė bei kelialapis žaisti I divizione.

 

Treneris K. Šernius džiaugiasi auklėtiniu pasirodimu. Tądien jie sužaidė fantastiškai. Juokaudamas treneris sakė „Jie taip gerai žaidė, kad man beliko tik stovėti ir vaidinti, kad vadovauju komandai“. O jei į visa tai pažiūrėti iš rimtos pusės, tai pasak trenerio jie daug ruošėsi finalams ir dabar džiaugaisi čempionu vardu, tądien jie užvaržomus buvo geresni taktiškai. Vien nuopelnų sau treneris neprisiima, jis dėkingas savo sūnui Mantu Šerniui, moterų rinktinės treneriui, kurio įdirbio į šią komandą taip pat yra nemažai.

 

Ši pergalė jiems gan netikėta, nes vasarą į Vilniaus krepšinio mokyklą išleido vieną aukštaūgį krepšininką, du išvažiavo į Jungtines Amerikos Valstijas, kiti gydėsi traumas. Liko septyniese... daugiausiai taškų komandai finalo varžybose pelnė Laurynas Stonkus - 33 taškai, atkovoti 8 kamuoliai, Tauras Ulevičius į komandos kraitį pridėjo 28 taškus, 10 rezultatyvių perdavimų bei 7 atkovotus kamuolius. Artūras Grigelis surinko 23 taškus. Šie krepšininkai bei komandos centras Gvidas Galinauskas šiemet žaidė ir Šilutės „Šilutė“ komandoje (NKL)

 

Finalinio ketvirto čempionai iškart patenka į kitą etapą, kur grumsis su 7-8 vietas I divizione užėmusiomis komandomis dėl galimybės varžytis I diviziono ketvirtfinalio etape. Vicečempionai sužais peržaidimo rungtynes su 9 vietą I divizione užėmusia komanda ir pergalės atveju taip pat pateks į kitą etapą, kur grumsis su 7-8 vietas I divizione užėmusiomis ekipomis.

 

Pasak Šilutės SM trenerio K. Šerniaus jie stengsis kovoti su I diviziono komandomis, treneris neslepia, kad bus sunku, bet jeigu kiti išsilaiko, tai kodėl ir jie negali.

 

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Plungės SRC įveikė Kupiškio SM rezultatu 73:56, o Šilutės SM 91:64 nepaliko vilčių Marijampolės ŽSM ekipai.

 

 

Šilutės sporto mokykla

2015-03-23