8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Broliai D. ir L. Kalvaičiai bei A. Gergelis jauni ir perspektyvus sunkiaatlečiai

Broliai D. ir L. Kalvaičiai bei A. Gergelis jauni ir perspektyvus sunkiaatlečiai

Šilutės sporto mokyklos jaunieji sunkiaatlečiai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai kovo 21-22 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunių-moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate Marijampolėje. Iš ten vienas grįžo kaip čempionas, kitas vos per žingsneli nuo šio titulo.

 

Broliai Kalvaičiai

 

Jaunasis sunkiaatletis Dovydas Kalvaitis 38 kg. svorio kategorijoje buvo pranašesnis net už 22 varžovus. Jis išrovė 35 kg., išstūmė 46 kg. ir dvikovėje surinkęs 81 kg. tapo čempionu bei pasipuošė aukso medaliu. Antra vieta atiteko marijampoliečiui (35+42=77), trečia sunkiaatlečiui ir Rokiškio (30+38=68), o ketvirta Dovydo broliui Laurynui Kalvaičiui (24+35=59).

 

Ne daug trūko ir Artemijui Gergeliui, kad taptu 34 kg. sv. kat. čempionu. Bet dvikovėje mūsų sportininkas surinko vienodai su varžovu iš Rokiškio - po 68 kg., varžovas svėrė mažiau 1,5 kg. tad čempiono vardas atiteko jam, o Artemijui atiteko sidabro medalis.

 

Terneriai labia džiaugiasi šiai trims jaunais, perspektyviais sunkiaatlečiai. Negaili jiems gražių žodžių bei vadina juos talentais. Jei ir toliau jie taip žiūrės atsidavę į šią sporto šaką, atety jie džiugins dar ne vienu aukso medaliu.