8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš Estijoje broliai Sagalec grįžo tapę čempionais

Iš Estijoje broliai Sagalec grįžo tapę čempionais

Šių metų balandžio 11-12 dienomis Estijoje Voru mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras "Voru Kevad 2015", kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Ukrainos, Suomijos, Rusijos, Estijos ir žinoma Lietuvos. Lietuvą atstovavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

 

Svorio kategorijoje iki 55 kg. lygių nebuvo Ernestui Sagalec, kuris užtikrintai finale įveikė liepojietį N. Melničenko. Svorio kategorijoje iki 66 kg. finalas buvo lietuviškas. Čia susitiko Edvardas Sagalec ir Dominykas Šatkus. Šį kart Edvardo pranašumas buvo akivaizdus. Jis gražiu metimu kovą laimėjo anksčiau laiko.

 

Neblogai kovojo Rokas Šadzevičius, Justas Pauparis , Pijus Strukčinskas. bet iškovoti medalių nepavyko.

 

Šilutės sporto mokykla

2015-04-13