8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jei laimėti medalius - tai po du

Jei laimėti medalius - tai po du

Rugsėjo 19-20 d. Šiauliuose vyko vienos iš paskutiniu šiame sezone respublikiniu b/k irklavimo varžybų, tai mokiniu pirmenybes ir jaunimo taurė. Jose sudalyvauti ne praleido progos ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Nedo Bartušio dešimt auklėtinių. Vaikinai varžėsi 1000 m. ir 200 m. nuotoliuose, o merginos 500 m. ir 200 m. nuotoliuose. Varžybose dalyvavo visos Lietuvos miestų ir klubų komandos.

 

Mokinių pirmenybes dviviete baidare 1000 m. distancijoje III vietą iškovojo Heraldas Kairys ir Martynas Narevičius. Šiems dviems irkluotojams III vieta atiteko ir 200 m. distancijos rungtyje.

 

Heraldas Kairys varžėsi ir vienviete baidare 200m. distancijoje, likus keliems metrams iki finišo Heraldas buvo antras, bet mūsų irkluotojas išvirto iš savo baidarės ir rezultatas buvo neužskaitytas.

 

Jaunimo taurėje dalyvavo mišri įgula. Dviviete baidare 1000 m. distanciją Gvidas Kmiliauskas (Panevėžys) ir Tadas Čižauskas (Šilutė) finišavo antri ir pasipuošė sidabro medaliais. O antrą dieną šis duetas buvo nenugalimas ir 200 m. distanciją (pasak trenerio 200 m. tai jų mėgstamiausia distancija) ir iškovojo Lietuvos jaunimo taurės čempionų vardus – šaunusis duetas pasipuošė auksu.

 

Spalio 3 dieną Šilutės irkluotojų laukia ilgų nuotolių maratono plaukimo išbandymas bei sezono uždarymas karaliaus Vilhelmo kanale (Dreverna).

 

 

Agnė Sakalienė 2015-09-25