8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PENIKĮ IMTYNININKAI IŠKOVOJO TEISĘ DALYVAUTI FINALE

PENIKĮ IMTYNININKAI IŠKOVOJO TEISĘ DALYVAUTI FINALE

Šių metų rugsėjo 24 diena Šiauliuose vyko Žemaitijos zoninės jaunių žaidynių varžybos. Sportininkai kovojo dėl patekimo į finalinį žaidynių etapą, kuris vyks spalio 2-3 dienomis Kaune. Penki Rimvydo Lukošiaus treniruojami imtynininkai pateko į finalinį etapą.

 

Trys pasipuošė auksu

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai imtyniaudami ant tatamio iškovojo tris aukso medalius. Savo svorio kategorijose nepralenkaimi buvo Ernestas Sagalec, Justas Pauparis ir Edvardas Sagalec, jei parvežė I-ąsias vietas. Medaliais apdovanoti ir dar du R. Lukošiaus auklėtiniai, tai Rokas Šadzevičius ir Dominykas Šatkus, jie iškovojo bronzą.. Pijui Strukčinskui - V vietą. Visi šie sportininkai toliau intensyviai treniruosi, nes jų laukia finalas Kaune.

 

 

Šilutės SM

Agnė Sakalienė 2015-09-28