8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunieji atletai seka čempiono pavyzdžiu

Klaipėdoje vykusiose šalies sunkiosios atletikos atskirų pratimų čempionato varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai M.Mickevičius, A.Trajanauskas ir R.Cibauskas pelnė bronzos apdovanojimus, o Šilutės sunkiosios atletikos favoritas Donatas Anuškevičius iškovojo čempiono titulą.

Sėkmingai varžybas pradėjęs Marius Mickevičius 77 kg svorio kategorijoje išrovė 121, išstūmė 140, dvikovėje surinko 261 kg ir užėmė III vietą. Nuo II vietą užėmusio rokiškėno Aido Aleksiejaus jis atsiliko vos 2 kg.

Mūsų 17-mečiai Algimantas Trajanauskas (85 kg) ir Rokas Cibauskas (94 kg) pernai atskirų pratimų čempionate dvikovėje surinko po 245 kg (rovė 110, stūmė 135 kg) ir atitinkamai užėmė VI-VII vietas.
 

Šilutės atletai šiemet žymiai pagerino savo pasiekimus. A.Trajanauskas išrovė 116, išstūmė 145 ir dvikovėje surinko 261 kg. R.Cibausko dvikovės suma 270 kg (rovimas 120, stūmimas - 150 kg). Abu atletai užėmė III vietas.

Buvęs mūsų mokyklos auklėtinis D.Anuškevičius vėl neturėjo sau lygių 94 kg svorio kategorijoje. Savo pasiekimus pagerinęs 10 kg (rovimas 165, stūmimas - 200, dvikovė - 365 kg) iškovojo šalies čempiono titulą.

Donato treneris Liudas Čičirka tikisi, kad valingas atletas po nesėkmių atgaus pasitikėjimą savo jėgomis ir sėkmingai kovos ant Europos čempionato pakylos balandžio 11-20 d. Lignano Sabbia mieste Italijoje. Šiame Europos čempionate Donatas gali iškovoti kelialapį į šią vasarą vyksiančias Pekino Olimpines žaidynes.

Linkime jam sėkmės.