8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas Lietuvos čempionai

Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas Lietuvos čempionai

M. Kačerauskas, Lukas Petrauskas, Julius Pečkys, Jokūbas Uljanovas


Rugsėjo 24-26 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos zoninės jaunių bokso sporto žaidynės. Dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 13 boksininkų, net šeši auklėtinai pateko į finalus iškovoję čempionų vardus. Finalinėse varžybose Panevėžyje čempiono vardus išsaugojo du boksininkai Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas. Kaip komanda Šilutė V vietoje, o treneris Vincas Murauskas jau 20 kartą iškovojo pirmą vietą trenerių konkurse.

 

Šeši čempionai

Zoninėse varžybose iškovojus I-II vietas patenki į finalines jaunių bokso žaidynes. Net šešiems sporto mokyklos auklėtiniams pavyko iškovoti kelialapius į finalus. Auksinis šešetas: Julius Pečkys (46 kg. svorio kategorija), juknaitiškis Jokūbas Uljanovas (50 kg. sv. kat.), Mantas Kačerauskas (53 kg.), Aurimas Koroliovas (54 kg.), Lukas Petrauskas (70 kg.) ir Manats Masaitis (80 kg.). Liko du čempionai

 

Panevėžyje spalio 14 -17 d. vykusiose jaunių sporto žaidynių finalinėse varžybose, čempiono vardus išsaugojo du Šilutės boksininkai. Tai Julius Pečkys, kuris 46 kg. svorio kategorijoje nugalėjo visus varžovus taip išsaugomas čempiono vardą. Julius jau septintą kartą tampa Lietuvos čempionu.

 

Komandos draugas Lukas Petrauskas 70 kg. sv. kategorijoje taip pat pasirodė geriausiai ir džiaugiasi čempiono vardu. Lukas jau šeštą kartą tampa Lietuvos čempionu.

 

III vietos medaliai atiteko Jokūbui Uljanovui 50 kg. sv. kat. ir Mantui Kačerauskui 53 kg. sv. kat.

 

Lietuvos jaunių sporto žaidynių bokso varžybų sporto trenerių konkurse iš 42 trenerių I vietą iškovojo Šilutės sporto mokyklos treneris ekspertas Vincas Murauskas, tokią garbingą vietą treneris iškovoja jau 20 kartą. Aukštos auklėtinių prizinės vietos bei sunkus darbas treniruočių metu leidžia džiaugtis tokiais puikiais ir aukštais rezultatais.

 

 

Agnė Sakalienė 2015-10-29