8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

DZIUDO IMTYNININKAI IŠ LATVIJOS PARSIVEŽĖ VISŲ SPALVŲ MEDALIUS

DZIUDO IMTYNININKAI IŠ LATVIJOS PARSIVEŽĖ VISŲ SPALVŲ MEDALIUS

Šių metų spalio 31- lapkričio 1 Jalgavoje (Latvija) vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai namo parsivežė visų spalvų medalius.

 

Spalio 31 dieną kovojo U- 18 (jaunių) amžiaus grupės sportininkai. Čia geriausiai sekėsi Ernestui Sagalec. Svorio kategorijoje iki 60 kg. jis iškovojo čempiono vardą. Svorio kategorijoje iki 66 kg. antras liko Edvardas Sagalec finale nusileidęs sportininkui iš Rygos.

 

Lapkričio 1 dieną kovojo mažieji dziudoistai. Čia Mantas Sungaila absoliučioje svorio kategorijoje iškovojo trečiąją vietą. Kitiems nepavyko iškovoti turnyro apdovanojimų. Vyresniesiems šis turnyras geras jėgų patikrinimas prieš sekantį savaitgalį vyksiantį Lietuvos moksleivių čempionatą.

 

 Agnė Sakalienė 2015-11-03