8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės lengvaatlečiai Lietuvos kroso taurės varžybose treti

Šilutės lengvaatlečiai Lietuvos kroso taurės varžybose treti

Lapkričio 7 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybų finalas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai rajonų grupėje iškovojo III vietą ir pradžiugino parvežę taurę. Patys Stasio Oželio ir Linos Leikuvienės auklėtiniai džiaugėsi medaliais.

 

Šeštadienį mūsiškiai dalyvavo finalinėse varžybose, kitaip Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės VI etape. Po penkių etapų lengvaatlečiai buvo II vietoje, jų tikslas buvo šoktelėti į I-ąją, bet šiemet nepavyko to įgyvendinti. Nes vienas iš lyderių patyrė traumą ir paskutiniame etape negalėjo sudalyvauti ir laimėti komandai svarbių taškų, bet kiti komandos nariai pasistengė iš peties, tad galime džiaugtis III vietos taure.

 

Šeštadienį mūsiškiai dalyvavo finalinėse varžybose, kitaip Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės VI etape. Po penkių etapų lengvaatlečiai buvo II vietoje, jų tikslas buvo šoktelėti į I-ąją, bet šiemet nepavyko to įgyvendinti. Nes vienas iš lyderių patyrė traumą ir paskutiniame etape negalėjo sudalyvauti ir laimėti komandai svarbių taškų, bet kiti komandos nariai pasistengė iš peties, tad galime džiaugtis III vietos taure.

 

1620 m. bėgimo rungtyje , nepralenkiama 2002 m. gim. ir jaun. grupėje buvo Gerda Bartkutė (treneris S. Oželis), aplenkusi net 20 varžovų ir komandai uždirbusi 22 taškus, o sau iškovojusi aukso medalį. Šaunu, kad po visų VI etapų Gerda išsaugojo I vietą. Pirmajame etape ji finišavo trečia, antrajame antra, trečiajame trečia, o visus likusius tris etapus ji visada buvo pirma, susumavus visus etapų rezultatus Gerda surinko 99 taškus ir jai atiteko dar vienas aukso medalis.

 

Toje pačioje amžiaus grupėje tik tarp berniukų nepralenkiamas buvo Linos Leikuvienės auklėtinis Justas Budrikas, jis aplenkė 25 varžovus, komandos draugas Osvaldas Gusčius finišą kirto septintas. Bendrai šie du lengvaatlečiai komandai pridėjo 32 taškus.

 

Justas po visų VI etapų apdovanotas dar ir sidabro medaliu (15;15; 18; 22;18; 22), pirmos vietos laimėtojui Arnui Šiškauskui iš Vilkaviškio nusileido vos trim taškais.

 

Jaunučių grupėje (2000-2001 m. gim.) 1620 m. distancijoje varžėsi 16 lengvaatlečių. Linos Leikuvienės auklėtinė Julija Baciūtė – 7 vieta, 10 tašk., o Stasio Oželio auklėtinė Giedrė Sudeikytė finišavo 13, taip komandai pridėdama 4 taškus.

 

Jaunučių grupėje paskutiniame VI etape S. Oželio auklėtinis Aurimas Bendžius nedalyvavo, nes išvakarėse patyrė traumą. Tai didelis praradimas komandai. Bet Aurimas prieš tai vykusiuose etapuose pasirodė gerai. Tad bendroje įskaitoje jis vis tiek džiaugėsi II vieta bei sidabro medaliu.

 

Trenerio Stasio Oželio auklėtinės Emilė Balotytė ir Gintarė Kuisytė bei Linos Leikuvienės Justė Šertvirtytė ir Aušra Ambrulaitytė dalyvavo jaunių (1998-1999) 2840 m. bėgimo rungtyje. Medaliu merginom nepavyko iškovoti, bet visų jų bėgimas komandai padovanojo svarbius 14 taškų.

 

Tos pačios amžiau grupės vaikinai turėjo įveikti didesnę distanciją 4460 m. čia Robertas Petraitis iškovojo V vieta – 12 tašk. Komandai, Kęstas Mickus – VI v. – 11 tašk. Gytis Šumalovas savo komandai pridėjo 8 tašk., finišuodamas 9, o Jokūbas Tubutis 6 tašk, finišą pasiekęs 11-tas.

 

Treneris Stasys Oželis labai didžiuojasi visais auklėtinais. Jie dėl komandinės aukštos vietos stengėsi visi.

 

Aistė Noreikaitė varžėsi 4460 m. distancijoje vien tam, kad nors keli taškeliai nubyrėtų komandai. Ir nubyrėjo, bet ne keli o net 8, nes ji finišavo devinta jaunuolių (1996-1997) ir moterų(1995+) grupėje.

 

Taip pat treneris džiaugiasi ir rutulio stūmike Juste Šetvrityte, kuri dėl komandos bėgo 2840 m. ir visiems kitiems mokyklos auklėtiniams treneriai negaili žodžių. Jų dideliu darbu ir atsidavimu komandai tarp 23 rajono komandų galime džiaugtis užėmę aukšta III vietą.

 

 

Agnė Sakalienė 2015-11-18