8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Nors stalo teniso turnyre jaunesni, bet ne prastesni

Nors stalo teniso turnyre jaunesni, bet ne prastesni

mažosios raketės mylėtojai: R. Damulis, M. Deveikis, K. Alkymavičiūtė, V. Tubutis, E. Marcinkevičius, T. Venckus ir Ž. Nognius.


Lapkričio 7-8 dienomis Naujosios Akmenės sporto rūmuose vyko stalo teniso klubo “Mažoji raketė“ surengtas jubiliejinis, 20-asis turnyras. Šilutės sporto mokyklos trenerio Artūro Silkius dešimtmečiai auklėtiniai iškovojo medalius, taures, bei specialius prizus. Šilutės rajono stalo teniso klubo „Varmas“ atstovams taip gerai nesisekė, kaip mažiesiems mažosios raketės mylėtojams. Jie neparvežė medalių.

 

Lapkričio 7 dieną varžėsi suaugusieji, kurie buvos suskirstyti į dvi amžiaus grupes: iki 50 metų bei vyresni. Šilutės rajono stalo teniso klubo „Varmas“ atstovai (K. Pundinas, veteranai J. Piekautas, J. Čimkus, E. Naujokas, Z. Šikšnius) aukštomis vietų neiškovojo. O jaunimo grupėje Karolis Pundinas liko penktas.

 

Antrą varžybų dieną žaidė vaikai. Juos taip pat suskirstė į dvi amžiaus grupes: 12-14 metų ir 11 metų bei jaunesni.

 

Šilutiškiai (Karina Alkimavičiūtė, Almantė Šimkutė, Rytis Damulis, Mantas Deveikis, Valdas Tubutis, Titas Venckus, Edas Marcinkevičius, Žilvinas Nognius) buvo dar jaunesni: 9-10 metų.

 

Gražių žodžių negailėjo, kitų miestų treneriai, Karinai Alkimavičiūtei, kuri stalo tenisą lanko dvejus metus. Jis visus pribloškė savo greitais smūgiais dešiniąją raketės puse. Karinai pranašaujama graži sportinė ateitis, jei tik ir toliau jis treniruosis ir kantriai sieks savo užbrėžtų tikslų. K .Alkimavičiūtė žaidė 7 partijas, iš kurių penkias laimėjo. Karina iškopė į finalą ir užėmė trečią vietą. Už puikų žaidimą ji apdovanota taure bei specialiu prizu – japonų firmos „Butterfly“ dėklu raketei. Tai pirmi Karinos sportiniai trofėjai.

 

Neblogai turnyre pasirodė ir Almantė Šimkutė, kuri kelis susitikimus pralaimėjo pirmaudama rezultatu 9:6, 10:6. Gaila, kad nepavyko laimėti prizų, bet treneris A. Silius neabejoja, kad truputis daugiau pastangų per treniruotes ir Almantė dar ne kartą džiaugsis prizinėmis vietomis.

 

Šilutės berniukai puikiai valdė mažąją raketę ir į finalus stojo net 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai sekėsi Ryčiui Damuliui, kuris iškovojo garbingą II vietą pralaimėjęs tik finalinę partiją. R.Damuliui įteikta antros vietos taurė ir firminis raketės dėklas.

 

Firmos „Butterfly“ kuprinę ir taurę pelnė Mantas Deveikis, likęs trečias. Penktą vietą užėmė Valdas Tubutis, apdovanotas taure ir firminiu rankšluosčiu. Šeštą vietą užėmė Edas Marcinkevičius.

 

Paguodos turnyro medalius iškovojo devynmetis Titas Venckus (pirma vieta) ir Žilvinas Nognius (trečia vieta).

 

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė 2015-11-18