8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sporto mokykla išlydėjo vyriausius mokyklos auklėtinius sukurdami jiems „Žvaigždžių dieną“

Sporto mokykla išlydėjo vyriausius mokyklos auklėtinius sukurdami jiems „Žvaigždžių dieną“

Pavasarį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai palydėjo krepšinio salėje, kur buvo organizuojama „Žvaigždžių diena“. Šia švente norėta padėkoti 1997 m. gim. krepšininkams, kurie baigė sporto mokyklą bei paminėti sporto mokyklos artėjantį 60 m. jubiliejų. Renginio metu vyko įvairios estafetės bei šeimų 3x3 turnyrai. Gerų emocijų ir juoko netruko viso renginio metu.

 

Mokyklos direktorius Aivaras Lileikis padėkojo visiems susirinkusiems, o krepšinio treneriai netrukus pravedė pirmąją slalomo estafetę. Visi dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Vyresnieji varžėsi tarpusavyje, o patys mažiausi jėgas aiškinosi savo amžiaus grupėse. Pirmieji estafete pradėjo vyriausieji, kad mažieji ją geriau perprastu. Reikėjo kamuoliu apsivaryti bokštelius, įmesti iš po krepšio ir iškart po to mesti vieną baudą bei tą patį pakartoti į kitą krepšį. Komandas sudarė du sportininkai. Didžiųjų grupėje slalomo rungtyje pirmi buvo Tauras Ulevičius ir Edvinas Kurlinkus. Mažųjų grupėje greičiausiai viską įvykdė Nedas Zaniauskas ir Deividas Petrošius.

 

Tą pačią slalomo estafetę išbandė ir tėvai su savo vaikais. Vyriausiųjų grupėje greičiausi buvo Balčiauskai, o mažųjų grupėje Gavėnų šeimyna.

 

3x3 šeimų turnyras

 

Šiame turnyre galėjo dalyvauti du šeimos nariai ir vienas draugas/ė. Dalyvių buvo nemažas būrys. Po atkaklių kovų paaiškėjo ir prizinės vietos. Dičkių grupėje Ulevičių šeimyna (tėtis, dukra ir sūnus) pasipuošė aukso medaliais. Balčiauskų šeimyna (tėtis, sūnus ir draugas) pasipuošė sidabru. O bronzos buvo apdovanoti Rimkai (tėtis ir du sūnūs).

 

Mažųjų grupėje aukso medaliais džiaugėsi Gavėnų šeimyna (tėtis, sūnus ir draugas), antri buvo Zaniauskai (tėtis, sūnus ir jo draugas) bei Šimelionei (broliai dvyniai ir teta).

 

Linksmas krepšinis

 

1997 m. gimimo krepšininkams, kuriuos treniravo Kęstutis Šernius, krepšinio aikštelėje iššūkį metė įvairaus amžiaus sporto mokyklos krepšininkai, tėveliai bei mokyklos direktorius kartu su krepšinio treneriais. Tad linksmas ir kupinas linksmų emocijų krepšinis prasidėjo, nes vyriausieji krepšininkai priėmė iššūkį. Pirmąjį kėlinį prieš 1997 m. krepšininkus žaidė įvairaus amžiaus mokyklos auklėtiniai. iššūkį metusiems sportininkams sunkiai sekėsi tvarkytis aikštelėje prieš daugiau patirties turinčius varžovus. Antrą kėlinį jėgas išbandyti stojo tėvelių komanda. Jiems net ir šeštas žaidėjas aikštelėje sunkiai padėjo pasipriešinti Kęstučio Šerniaus auklėtiniams. Po dviejų kėlinių vis dar pirmavo 1997 m. gim. auklėtiniai. tad po ilgosios pertraukos gelbėti iššūkį metusių komandų suskubo krepšinio treneri bei mokyklos direktorius (A. Lileikis, L. Stančiauskienė, P. Jonikas, L. Eglinskas, A. Rauluševičius ir K. Šernius ). Čia žaidimas buvo įdomus bei linksmas. K. Šernius žaidė prieš savo auklėtinius, tad jo auklėtiniai jam tai leisdavo mesti, tai padovanodavo švelnų „stogą“. Kiti treneriai taip pat puikiai atakavo auklėtinių krepšį. Bet po finalinės sirenos. 1997 m. gimimo auklėtiniai sporto mokyklą paliko su pergale. Mokyklos tikslas pasiektas išugdyta puiki krepšininkų karta.

 

Visi prizininkai apdovanoti įvairiais prizais: medaliais, marškinėliais, kepuraitėmis bei statulėlėmis.

 

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė 2016-06-01