8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

V. Balsys iš Rusijos grįžo su aukso medaliu bei techniškaiusio boksininko taure

V. Balsys iš Rusijos grįžo su aukso medaliu bei techniškaiusio boksininko taure

Spalio 5-10 dienomis Vinco Murausko treniruojami Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys kartu su Lietuvos jaunių - jaunimo rinktine dalyvavo tarptautiniame turnyre Rusijoje, Ivanovo mieste. Turnyre dalyvavo boksininkai iš devynių valstybių. O visą jaunimo rinktinę lydėjo Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Vidas Bičiulaitis (Kaunas).

 

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iš Rusijos grįžo su čempiono titulais bei vienam jų techniškiausio boksininko taurė.

Vytautas Balsys su varžovais varžėsi 75 kg. svorio kategorijoje. Pirmasis jo varžovas buvo baltarusi, jį įveikęs į ringą stojo su Rusijos atstovų, kurį taip pat įveikė ir iškopė į finalą. finale Vytautas ringe [pirštines surėmė su dar vienu rusu, kurį įveikęs tapo čempionu ir pasipuošė aukso medaliu. Taip pat Vytautui įteikta, kaip geriausio/techniškiausio boksininko taurė.

 

Robertas Jokulys taip pat grižo su aukso medaliu ir čempiono vardu. Jis svorio kategorijoje iki 91 kg. pirmoje kovoje įveikė Latvijos atstovą, antroje - estą, finalę susitikes su rusu jį antrame raunde pasiunte į nokautą.

 

Šie du perspektyvus boksininkai dabar intensyviai ruošiasi pasaulio jaunimo čempionatui, kuris vyks Sankt Peterburge lapkričio 14-27 d.

 

Pasak trenerio Vinco Murausko Robertas su Vytautu turėjo dalyvauti 10 dienų truksiančioje stovykloje Kaune, bet dėl užgriuvusių mokslų (12 klasė) bei to, kad į stovyklą reikia vykti savo lėšomis, treneris nusprendė stovyklą įrengti pats – nemokamą ir Šilutėje. Stovyklos gretas papildė ir Austėja Aušrutė kuri taip pat intensyviai sportuoja ir ruošiasi Europos moterų bokso čempionatui, kuris vyks taip pat lapkričio 14-27 d. tik Bulgarijoje.

 

 

A. Sakalienė 2016-10-24