8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pasibaigė 2016 metų Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybos

Pasibaigė 2016 metų Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybos

Lapkričio 12 dieną Smiltynėje vyko AB „Smiltynės Perkėla“ krosas ir Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas, kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio treniruojami auklėtiniai. Lengvaatlečiai puikiai pasirodė visose penkiuose etapuose ir kaip komanda rajonų tarpe iš devynių galimų vietų užėmė garbingą trečią.

 

 Šių varžybų tikslas puoselėti jaunimo susidomėjimą lengvąją atletiką bei populiarinti bėgimą raižyta vietove (krosą). Taip pat norima didinti aktyviai sportuojančių mokinių skaičių, kelti jaunųjų sportininkų meistriškumą bei išsiaiškinti pajėgiausius bėgikus Lietuvoje.

 

Paskutiniame penktame varžybų etape dalyvavo iš viso 14 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, kai kuriems jų pavyko po visų etapų parsivežti ir medalius.

 

Greta Bartkutė, kurią treniruoja Stasys Oželis iš 17 dalyvių Megaičių 2003 m. gim. ir jaunesnės 1500 m. įveikė 05:52 ir pasipuošė bronzos medaliu bei savo komandai padovanojo 15 taškų. Kita trenerio auklėtinė Inga Nausėdaitė medalio neiškovojo, bet jos dalyvavimas komandai pridėjo svarbius 7 taškus.

 

Tame pačiame nuotolyje dalyvavo ir Linos Leikuvienės auklėtinė Neringa Kuprytė, ji finišavo penkta ir komandai pridėjo 12 taškų.

 

Jaunutės gimusios 2001-2002 bėgo 2385 m. šiame nuotolyje dalyvavo net trys Linos Leikuvienės bėgikės, jos prizinių vietų neiškovojo, bet dviem pavyko pridėti komandai taškų: Julija Baciutė 10 tašk., Erestida Bagdonaitė - 8.

 

Jaunučių bėgime (2385 m.) dar du L. Leikuvienės auklėtinaii pridėjo taškų. Justas Budrikas finišavęs ketvirtas, komandai iškovojo 13 taškų, o Osvaldas Gusčius nors ir nepateko į greičiausių dešimtuką, bet pridėjo 4 taškus komandai.

 

Jauniai (1999-2000) bėgo 5140 m. šią distanciją bėgo ir mūsiškis Kęstas Mickus, jam finišuoti, kaip prizininkui nepavyko, bet komandai pridėjo 10 taškų (tren. Lina Leikuvienė ir M. Urmulevičius).

 

Susumavus visų penkių etapų rezultatus paaiškėjo, kad Gerda Bartkutė, Justas Budrikas ir Kęstas Mickus savo amžiaus grupėse buvo treti ir iškovojo taures. O Šilutės sporto mokykla, kaip komanda taip pat iškovojo trečia vietą bei treneriams įteikta taurė. Pirma vieta atiteko Šiaulių r., antra Marijampolės.

 

 

Šilutės SM, A. Sakalienė 2016-11-28

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose