8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

JAUNIEJI TATAMIO MYLĖTOJAI PARSIVEŽĖ VISŲ SPALVŲ MEDALIUS

JAUNIEJI TATAMIO MYLĖTOJAI PARSIVEŽĖ VISŲ SPALVŲ MEDALIUS

Šių metų lapkričio 26-27 dienomis Elektrėnuose vyko tarptautinis dziudo turnyras skirtas dziudo klubo Draugystė 20-ties metų veiklos paminėjimui. Pirmą dieną kovojo vaikų amžiaus grupės jaunieji dziudoistai, o antrą jaunučiai. Rimvydo Lukošiaus auklėtiniams pavyko parsivežti visų spalvų medalius.

 

Pirmą dieną tarp jaunųjų Šilutės sporto mokyklos dziudo auklėtinių geriausiai sekėsi pusbroliams Nojui Kungiui ir Mantui Sungailai. Jie savo svorio kategorijose iškovojo čempiono vardus. Antrą vietą savo svorio kategorijoje užėmė Pijus Jogminas.

 

Antrą dieną kovojo jaunučių amžiaus grupės sportininkai. Čia trečiąją vietą iškovojo Matas Gerulskis ir antrąją vietą savo svorio kategorijoje užėmė Giedrius Eidukis. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.

 

 

Šilutės SM A. Sakalienė 2016-11-28

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose