8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunieji lengvaatlečiai išbandė jėgas olimpinių vilčių varžybose

Jaunieji lengvaatlečiai išbandė jėgas olimpinių vilčių varžybose

Lapkričio 25 dieną Šiauliuose jaunieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vaikų (2003 m. gim. ir jaunesni) olimpinių vilčių taurės varžybose rajonų grupėje. Į varžybas išvyko 14 auklėtinių, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius. Jauniesiems lengvaatlečiam pavyko iškovoti sidabro ir bronzos medalius. Treneriai džiaugiasi vaikų pasiekimais, o tiems kurie neiškovojo medalių, dar viskas prieš aky.

 

Bronziniai lengvaatlečiai

60 m barjeriniame mergaičių bėgime Linos Leikuvienės auklėtinė Viltė Benkauskaitė iškovojo III vietą aplenkusi tris varžoves. Už ją greitesnės buvo tik Telšių ir Pasvalio bėgikės.

Šuolio į aukšty rungtyje dalyvavo net du Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai. Dalius Jurkaitis iškovojo III vietos medalį, o komandos draugas Jonas Pocius liko ketvirtas. Trenerio dar vienas auklėtinis, švėkšniškis Lukas Andrijauskas, bėgo 60 m., nedaug pritrūko iki medalius, bėgikas liko ketvirtas.

 

200 m. mergaičių bėgimo rungtyje dalyvavo Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtinės. Darijai Rudytei ir jauniausiai dalyvei Mildai Naruševičiūtei finišuoti, kaip prizininkėm nepavyko, bet tai puiki „treniruotė“ prieš kitus rungtynių startus.

 

600 m. bėgimo rungtyje varžėsi 27 bėgikės. Bronzos medalius pasipuošė Linos Leikuvienės auklėtinė Neringa Kuprytė. Tokią pat distanciją bėgo ir berniukai. Deja Tomui Barkauskui finišuoti tarp prizininkų nepavyko.

 

Vienintelis sidabras

1000 m bėgime turime ir dar vieną prizininkę. Tai Stasio Oželio auklėtinė, kuri iškovojo sidabro medalį – Gerda Bartkutė. 1000 m. distancija mėgo ir dar viena trenerio auklėtinė, Inga Nausėdaitė, bet šį kart mergaitei iškovoti medalio nepavyko.

 

Eimantas Dabulskis, kurį treniruoja taip pat S. Oželis, jėgas bandė 1000 m berniukų bėgime, čia jam ant prizininkų pakilos užlipti nepavyko.

 

Šilutės SM A. Sakalienė 2016-11-28

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose