8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

RAJONŲ JAUNIŲ BOKSO PIRMENYBĖSE IŠKOVOTI 5 MEMDALIAI

RAJONŲ JAUNIŲ BOKSO PIRMENYBĖSE IŠKOVOTI 5 MEMDALIAI

Kovo 16-18 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas. Į kurį vyko dalyvauti 7 Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai. Penkiems boksininkams pavyko parvežti medalius. Vienas aukso, vienas sidabro ir trys bronzos medaliai džiugino auklėtinių krūtines. Ringe buvo boksuojamasi 3 roundus po 2 minutes.

Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos moskelivė, kuri treniruojasi Šilutės sporto mokykloje boksą iškavojo čempionės vardą. Gretai Lozoraitytei 66 kg. svorio kategorijoje pavyko finale įveikti kretingiškę ir pasipuošė aukso medaliu.

Broliai Rimas ir Simas Kiminiai lankantys Žemaičių Naumeisčio gimnaziją taip pat pasipuošė medaliais.  Rimas 50 kg. svorio kategorijoje džiaugėsi sidabro medaliu, o broils Simas 48 kg. sv. kat. užėmė III vietą – jam atiteko bronza.

Dar dvi trečias  vietas iškovojo Domantas Balseris 66 kg. sv. kat. ir 80 kg. sv. kat. Emilija Marcinkutė.

 

Agnė SAKALIENĖ