8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos krepšinio ekipa skinasi kelią į A divizioną

Šilutės sporto mokyklos krepšinio ekipa skinasi kelią į A divizioną

Šilutės sporto mokyklos 2001 m. gim. krepšininkai, kuriuos treniruoja Petras Jonikas, savaitgalį (kovo 24-25 d.) buvo Utenoje, kur kovojo dėl patekimo į A divizioną tarp 12 geriausių Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) komandų.. Kovoje dėl patekimo į finalą jie laimėjo prieš Utenos DSC, o finale susitiko su Kuršėnų SM, deja čia pranašesni buvo varžovai rezultatu 72:69. Mūsiškiams Utenoje nepavyko laimėti kelialapio į A divizioną, bet dar turim šansą tai padaryti jei prieš A diviziono komandą, kuri yra 11 turnyrinės lentelės vietoje, iškovotume pergalę. Komandos žais iki dviejų pergalių.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvauja Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato B divizione. Visą sezoną mūsiškiai rodė puiku žaidimą ir skynėsi kelią patekti į MKL A divizioną.

Kelias į finalą ne iš lengvųjų

Dėl patekimo į finalą, Šilutės SM susitiko su Utenos DSC krepšininkais. Žaidimas nebuvo iš lengvųjų, buvo momentas, kaip Petro Joniko komanda atsilikinėjo nuo varžovų net 12 taškų. Bet pakeitę strategiją bei užsidegę dideliu noru kovoti finale, mūsiškiai pakeitė rungtynių eigą ir išplėšę pergalę prieš uteniškius rezultatu 73:97.

Finalo mačas klostėsi permainingai. Po pirmų 10 minučių kovos priekyje 2 taškais buvo šilutiškiai, tačiau jau antro kėlinio metu Kuršėnų krepšininkai perėmė iniciatyvą ir iki didžiosios pertraukos susikrovė 6 taškų pranašumą.

Trečiame ketvirtyje mūsų varžovai dar labiau suaktyvino gynybą ir mūsiškiai įmetė vos 6 taškus, o pati Kuršėnų SM surinko 18 ir nutolo nuo šilutiškių. Tačiau šilutiškiai net nesiruošė taip lengvai pasiduoti, likus minutei sumažinom deficitą iki 3 taškų, tačiau sėkmė šypsojosi labiau Kuršėnų krepšininkams, kurie ir kėlė nugalėtojų taurę į viršų (72:69).

Rezultatyviausi Šilutės sporto mokyklos ekipoje buvo Tautvydas Rimkus, jis buvo pripažintas geriausių komandos žaidėju. Tautvydas pelnė 24 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. Robertas Miliauskas įmetė 20 taškų, o Dovydas Rimkus – 15.

Trečiąją vietą iškovojo Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“. Mūšyje dėl bronzos medalių jie 75:63 įveikė finalo ketverto šeimininkus Utenos daugiafunkcinio sporto centro krepšininkus.

Šansas patekti į A divizioną

B diviziono 1-osios vietos laimėtojas patenka į V etapą ir dalyvauja peržaidime su A div. 8-ąją vietą po reguliaraus sezono užėmusia komanda dėl teisės žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose ir kitame sezone dalyvauja A diviz

B diviziono 2-3 vietų laimėtojai dalyvauja peržaidimuose su 10-11 vietas A divizione užėmusiomis komandomis dėl teisės kitame sezone dalyvauti A diviziono varžybose.

Agnė Sakalienė