8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vaikų Žemiatijos taurės III etapo varžybose V. Benkauskaitė užėmė II

Vaikų Žemiatijos taurės III etapo varžybose V. Benkauskaitė užėmė II

Kovo 25 d. Šilutės sporto mokyklos trenerė Lina Leikuvienė su keturiais savo auklėtiniais vyko į Žemaitijos taurės vaikų III etapo varžybas Klaipėdoje. Iš keturių auklėtinių vienai pavyko parvežti medalį,

Iš visų L. Leikuvienės auklėtinių tik vienai Viltei Benkauskaitei pavyko parvežtidiplomą. Nors varžovių 60 m. b/b Viltye daug neturėjo, vos keturias, bet ji nusileido tik vienai klaipėdietei, o pati finišavo antra ir laimėjo II vietos diplomą.

Kitiems komandos draugams nepavyko užlipti ant apdovanojimu pakylos, bet vaikai pasitikrino jėgas ir žino, kad norint kažko pasiekti reikia daug įdėti pastangų treniruojantis ir tada diena išaus, kaip ir jie lips ant padovanojimų pakylos. Enrika Kuleišiūtė ir Gabrielisu dalyvavo 200 m. bėgime, o Goda Šiaudvytytė jėgas bandė 600 m. bėgime.

 

Agnė Sakalienė