8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

E. Sagalec Lietuvos U-23 dziudo čempionate trečias, mažieji Šilutės imtynininkai taip pat pasipuošė medaliais

E. Sagalec Lietuvos U-23 dziudo čempionate trečias, mažieji Šilutės imtynininkai taip pat pasipuošė medaliais

Šių metų kovo 31 balandžio 1 dienomis Kaune vyko Lietuvos U-23 dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius, gan neblogai pasirodė šiame čempionate, nors parvežtas tik vienas medalis. Balandžio 2 d. Palangoje vyko vaikų dziudo turnyras skirtas miesto prijungimui prie Lietuvos progai paminėti. Ten jau jauniesiems sportininkams pavyko iškovoti daugiau medalių.

Geriausią rezultatą pasiekė Edvardas Sagalec, kuris iškovojo trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 73 kg. Komandos draugas Rokas Šadzevičius, Dominykas Šatkus, Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec liko septinti savo svorio kategorijose.

Palangoje vykusiam vaikų dziudo turnyre, kuris skirtas miesto prijungimui prie Lietuvos progai paminėti, dalyvavo ir didelis būrys mūsiškių, Šilutės dziudo klubo mažųjų sportininkų.

Buvo iškovota daug medalių. Čempionų vardus savo svorio kategorijose iškovojo Benas ir Emilis Kovyrcovai, Nojus Kungys ir Mantas Sungaila.

Antrąsias vietas užėmė Domas Plikšnys, Ignas Klimanskis. Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Ražaitis, Dovydas Ignašius, Paulius Šapalas, Mantas Kaveckas, Gabrielius Alseika, Rimgaudas Augylius, Titas Ercius. Kitiems nedaug pritrūko iki medalių. 

 

Edvardas Sagalec Lietuvos U-23 dziudo čempionate trečias