8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės krepšinio rajono pirmenybėse dvi auklėtinių komandos pasipuošė medalaiis

Šilutės krepšinio rajono pirmenybėse dvi auklėtinių komandos pasipuošė medalaiis

Balandžio 8 dieną Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse buvo sudėti visi taškai. Paaiškėjo didžiosios „Usėnų Dėduko“  (P. Rimkaus atminimui) pereinamosios taurės laimėtojai – tai Šilutės “Fen Team” komanda, kuriai vadovauja K. Vaičiūnas. Jie finale palaužė pernai metų laimėtojus Ž. Naumiesčio “Pilupį” (vadovas M. Lileikis) rezultatu 90:78. Trečią vietą užėmė pirmenybių debiutantas „Šilutės vandenys“ (vadovas A. Markvaldas, treneris V.Urbonas), kurie įveikė „Švėkšnos“ koamndą (vadovas A.Stonis, treneris E. Butkevičius). Mažosios taurės finaluose aukso ir bonzos medalius iškovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja A. Rauluševičius ir P. Jonikas.

 Tritaškių konkursą laimėjo „Šilutės vandenų“ snaiperis R. Ubartas.

Mažoji taurė sporto mokyklos auklėtiniams

Pirmieji jėgas išbandė „Mažosios taurės“ dalyviai. Dėl trečios vietos kovojo  „Vilkyčiai“ (vadovai D. Černeckytė, K. Uselė) su Šilutės sporto mokyklos „SM-2001” (treneris P.Jonikas) auklėtiniais. Moksleiviai ne lengvai, bet pasiekė pergalę rezultatu 95:90 (15:26, 35:20, 27:16, 18:28). Reguliariajame čempionate jie taip pat buvo laimėję prieš “Vilkyčius”  (90:70).  P. Joniko vadovaujama ekipa pasipuošė bronzos medaliais.

Mažosios taurės kova dėl aukso medalių bei piniginio prizo buvo įtemta, įdomi ir lyg važinėjimasis linksmaisiais kalneliais. Žaidimas buvo apylygis, tai viena komanda dominuodavo aikštelėje, tai kita. Kas laimės nebuvo aišku beveik iki rungtynių pabaigos. Bet susitikimas tarp Šilutės sporto mokyklos „SM-1999“ komandos (treneris A. Rauluševičius) ir „Draugystės“ (vadovas G. Murauskas) baigėsi moksleivių pergale rezultatu 87:81 (19:23, 21:19, 18:27, 29:12) ir “SM-1999” atiteko auksas bei vokelis, o “Draugystei” sidabro medaliai.

Iškart po „mažosios taurės“ vyko tritaškių konkursas. Čia užsiregistravo 11 snaiperių. Taikliausia ranka pripažintas „Šilutės vandenų“ snaiperis R. Ubartas.

„Ūsėnų Dėduko“ taurė paliko senuosius šeimininkus

Didysis finalas prasidėjo „Šilutės vandenų“ ir „Švėkšnos“ dvikova dėl trečios vietos. „Šilutės vandenų“ komandai tai debiutas, jie pirmą kartą įstatė komanda pirmenybėse. „Švėkšna“ į pirmenybes grįžo po dviejų metų pertrauko. Abi komandos troško bronzos, bet ją iškovoti gali tik vieną komanda. O tai pavyko padaryti debiutuojančiai „Šilutės vandenys“ komandai. Jie švėkšniškius įveikė rezultatu 96:83 (23:10, 18:26, 29:19, 26:28). Šaunus debiutas!

Rungtynės vertos finalo

Smagu, kaip finale susitinka to vertos komandos. Šilutės “Fen Team” ir Ž. Naumiesčio “Pilupis” viena kitos verti varžovai. Abi komandos turi nemažai kozerių. “Fen Team” ekipoje puikaii žaidžia V. Pancerovas, jis geba įmesti iš toil, puikiai skirsto kamuolius komandos draugams ir gerai supranta, kada reikia paspartinti žaidimą, o kada geriau nuraminti komandą. 

K. Vaičiūno vadovaujamoje  komandoje puikiai tolimus metimus šaudo I.Pavilionis. gražų žaidimą demonstravo ir centro puolėjas G. Pakalniškis (205 cm). Rezultatyvus buvo A. Bulsis, A. Girskis ir kiti.

Bet „Pilupio“ tai negąsdino, nes jų komanda taip pat turi kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti.

Komandos kapitonas L. Petkevičių, jis ne tik greitas, bet sugeba ir aukštai pašokti. Nusiima ne viena kamuolį prašokdamas net aukščiausius varžovus. G. Bartkus, S. Januškis puikia mėtė iš vidutinio bei tritaškio, taip kraudami savo komandai taškų kraitį. Nors abi komandos pergalės siekė iš paskutiniųjų, bet čempiono vardą gali laimėti tik viena komanda. Po keturiu kėlinių, rezultatu 90:78 „didžiąją taure“ džiaugėsi „Fen Team“ komandą. Tai pirmas kartas, kaip jie Šilutės rajono pirmenybėse iškovoja čempiono vardus!

Komandas iškovojusias prizines vietas pasveikino VšĮ “Šilutės sportas” direktorius Dainisu Gricevičius. Šilutės rajono savivaldybės vicemeras A. Bekeris ir sporto tarybos pirmininkas A. Pupšys. Komandoms įteikti medaliai, taurės bei piniginiai prizai.

Renginio metu žiūrovus džiugino Šilutės sporto klubas „Atėnė“ šokėjos, o rungtynės komentavo  Šilutės TV laidų prodiuseris-redaktorius M. Budraitis.

Mažosios taurės III vietos laimėtojai, 2001 m. gim. sporto mokyklos auklėtiniai

 

Mažosios taurės čempionai, 1999 m. gim. sporto mokyklos auklėtiniai

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė