8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

L. Leikuvienė - Barzdūnai duoda savo...

L. Leikuvienė - Barzdūnai duoda savo...

nuotraukoje: Osvaldas GusciusKristina Bataitytė, Darija RudytėJurgita Rudyte,  Erestida Bagdonaite, Julija Baciūtė ir Justas Budrikas

 

Baigėsi "Žemaitijos taurės" etapų vaikų, jaunučių ir jaunių varžybos. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai grįžo su krūvą taurių bei pagerintais asmeniniais rezultatais. Ypač pasak trenerės Linos Leikuvienės džiugina bėgikų kylantys rezultatai – „Barzdūnai duoda savo...“ – su šypsena sako trenerė. Pasirodo atšilus orams ir sportuot išėjus iš uždarų patalpų į gryną orą, tikra atgaiva ir palaima bėgikams.  

Vaikų lengvoji atletika

„Žemaitijos taurės“ vaikų IV etapas vyko balandžio 7 d. Klaipėdoje. Čia apdovanojimą pavyko iškovoti tik L. Leikuvienės auklėtinei Viltei Benkunskaitei, kuri 60 m. b/b įveikė per 10,61 ir iškovojo III vietą.

Ne daug iki medalio truko ir Nedui Zanaiuskui, kurį treniruoja S. Oželis. Nedas 200 m. distancijoje finišavo ketvirtas.

Neprastai pasirodė ir kiti mokyklos auklėtiniai: Eimantas Dabulskis (600 m. 6 vieta), Goda Šiaudvitytė (600 m. 6 v.), Inga Nausėdaitė (600 m. 8 v.), Regimantas Leikus (šuolis į tolį, 10 v.). kitiems auklėtiniams į dešimtuką papulti nepavyko, bet kiekvienas dalyvavimas varžybose, aukštesnių rezultatų link 200 m . distancijoje startavo Enrika Kulešiūtė, Mija Pielikytė, Gabrielius Mickus, Kostas Būdvytis ir Milda Naruševičiūtė 60 m. distancijoj.

Jaunučiai ir jauniai

Sekančią dieną, balandžio 8 d., jėgas išbandyti į Klaipėdą vyko vyresni sporto mokyklos lengvaatlečiai, nes vyko „Žemaitijos taurės jaunučių ir jaunių III etapas. Čia jau pavyko lengvaatlečiams iškovoti daugiau prizinių vietų.

Pirmas vietas pavyko iškovoti net trims Linos Leikuvienė auklėtiniams. 1000 m. bėgimo distancijoje jaunučių merginų grupėje nepralenkiama buvo Erestida Bagdonaitė, o vaikinų Justas Budrikas. Trišolio rungtyje pirma vieta jaunučių grupėje atiteko Osvaldui Gusčiui, o antrą vietą iškovojo Vilius Pukelis (treneris S. Oželis). II vieta atiteko ir dar viena S. Oželio auklėtiniui, kuris 60 m. b/b bėgime finišavo antras – Mantas Stonkus.

Antros vietą diplomą gavo ir jaunutė Darija Rudytė (tren. L. Leikuvienė), kuri dalyvavo trišuolio rungtyje. Toje pačioje rungtyje dalyvavo ir S. Oželio lengvaatletė Jorė Lapinskaitė, ji užėmė III vietą.

Trečios vieta atiteko ir 3 kg. rutulio stūmikei Kristinai Bataitytei (L. Leikuvienė).

Kitiem auklėtiniams nepavyko gauti apdovanojimų: 60 m. - Dija Jasaitė 6 v. ir Geistė Undraitytė 10 v., 200 m.- Simonas Butkus 10. Ir Karina Seminauskaitė 14 v.

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė