8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etapo varžybose šilutiškiams III komandinė vieta

Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etapo varžybose šilutiškiams III komandinė vieta

 iš kairės: jaunučių nugalėtojas 2000 m nuotolyje Justas Budrikas ir jaunimo amžiaus grupėje 6000 m nuotolyje iškovojęs III vietą Kęstas Mickus

 

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasy Oželis dalyvavo  Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etapo varžybose, kurios vyko Šiauliuose balandžio 14 dieną. Justas Budrikas tapo nugalėtoju 200 m. nuotolyje jaunučių grupėje, o III vietą iškovojo treniruočių draugas Kęstutis Mickus, kuris jaunimo amžiaus grupėje 600 m. nuotolyje nusileido tik dviem varžovams. Kiti lengvaatlečiai savo dalyvavimu daug prisidėjo prie komandinių rezultatų. Šilutės sporto mokykla (99 tšk.) iš 12 komandų užėmė III vietą, nusileidus  vos vienu taškų Šiaulių r. (100 tšk.) lengvaatlečiams. Pirma komandinė vieta atiteko Švenčioniams (112 tšk.).

Mergaičių gimusių 2005 m. ir jaunesnės grupėje 1000 m. varžėsi ir šilutiškės. Aukštų prizinių vietų Ingai Nausėdaitei (tren. S. Oželis) ir Godai Šiaudvytytei (L. Leikuvienė) iškovoti nepavyko, bet mergaitės uždirbo komandai taškus iš viso 9 taškai komandai.

Jaunučių grupėje (2002-2003 m. gim.) 2000 m. distancijoje varžėsi L. Leikuvienės auklėtinė Erestida Bagdonaitė, ji finišavo šešta iš 31 dalyvės ir komandai uždirbo 11 taškų. Prie tos pačios starto linijos stojo ir S. Oželio auklėtinė Gerda Bartkutė, ji finišavo  devinta ir komandai uždirbo svarbius 8 taškus.

Berniukų 2004 m. gim. ir jaunesnių grupėje dalyvavo Nedas Zaniauskas (S. Oželis), jis finišavo 11 ir uždirbo komandai 6 taškus.

Auksinsi ir bronzinis bėgikas

Smagu, kad vienam L. Leikuvienės auklėtiniui Justui Budrikui pavyko iškovoti 2000 m. nuotolyje čempiono vardą jaunučių gimusių 2002-2003 m. grupėje. Justas pralenkė visus 31 dalyvį ir finišavo pirmas bei pasipuošė aukso medaliu. Dar vienas medalis, tik bronzinis, atiteko taip pat L. Leikuvienės auklėtiniui Kęstučiui Mickui, kuris jaunimo amžiaus grupėje 6000 m. nuotolyje finišavo trečias. Šie abu bėgikai bendroje sumoje komandai uždirbo net 37 taškus. 6000 m. distancijoje dalyvavo ir S. Oželio auklėtinis Gytis Šumalovas, medalio iškovoti bėgikui nepavyko, bet svarbius 8 taškus jis pridėjo Šilutės sporto mokyklos komandai.

Visų mokyklos auklėtinių neblogas pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės II etapo varžybose leido Šilutės sporto mokyklai, kaip komandai, džiaugti garbinga trečia vieta.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė