8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

ŠILUTĖS RAJONO KROSO VARŽYBOSE GREIČIAUSI ŠVĖKŠNIŠKIAI IR KINTIŠKIAI

ŠILUTĖS RAJONO KROSO VARŽYBOSE GREIČIAUSI ŠVĖKŠNIŠKIAI IR KINTIŠKIAI

2000 m bėgimo prizininkai Šilutės pirmos gimnazijos gimnazistai: pirmas. K. Mickus, antras - J. Tubutis, o trečias- G. Šumalovas

 

Balandžio 20 dieną Šilutės sporto mokykla organizavo Šilutės rajono mokinių pavasario krosą, kuris vyko saloje esančioje ne toli miesto stadiono.  Krose dalyvavo 5-12 klasių mokiniai. Viena iš organizatorių L. Stančiauskienė džiaugiasi, kad keli metai iš eilės, būtent kroso dieną, oras pagerėja išlenda saulė išsisklaido debesys, „Diena kaip užsakyta“.

Susumavus rezultatus paaiškėjo ir stipriausia mokykla.  Tarp gimnazijų pirmą vietą atiteko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijai, o mokyklų gretose geriausiai pasirodė Kintų pagrindinė mokykla. Kad komandos užimtu aukštas vietas mokiniai turėjo gerai subėgti 500 m. ir 1000 m. nuotolius.

500 m. nuotolis

2004-2005 m. gimimo mokiniai varžėsi 500 m. nuotolyje. Nemažas būrys stojo prie starto linijos, bet prizines vietas iškovojo ištvermingiausi. Mergaičių grupėje pirma finišą kirto Traksėdžių mokyklos mokinė I. Nausėdaite, antra buvo G. Šiaudvytytė, kuri gynė M. Jankaus mokyklos garbę, trečia – K. Alkimavičiūtė (Pamario pagr. mokykla). Vaikinų grupėje pirma vieta – A. Kuznecovui, kuris mokosi Pamario pagr,. mokykloje, antra – N. Zaniauskui iš Junkaičių ir trečia – kintiškiui L. Kasparavičiui.

Tokį patį nuotolį bandė įveikti ir vyresni 2002-2003 m. gimimo mokiniai. Mergaičių grupėje pirma vieta atiteko  E. Bagdonaitei iš Traksėdžių, antra – J. Lapinskaitei iš Juknaičių ir trečia – Pamario gar. Mokyklojo besimokančiai N. Kuprytei. Vaikinų grupėje greičiausias buvo M. Jankaus pagr. mokyklos mokinys J. Bidrikas, antras – D. Girskis iš Vainuto ir trečias taip pat M. Jankaus mokinys O. Gusčius. Šoe vaikinai jau bėgo ilgesnę distanciją 1000 m.

Vyresniems ir nuotoliai ilgesni

Vyresnio amžiaus mokiniai bandė įveikti ilgesnes distancijas, 1000 m. 2000-2001 m. gim. mokiniai stojo prie starto linijos ginti savo mokyklos garbe. Merginu grupėje greičiausia buvo Pirmos gimnazijos mokinė J. Baciūtė, kuri ženkliai aplenkė varžovas. Antra vieta – D. Pociūtei iš Kintų ir trečia – D. Janušauskaitei iš Švėkšnos.  Vaikinų grupėje, kuri bėgo jau 1500 m.,  greičiausi buvo Švėkšnos „Saulės“ gimnazistai. Pirma vieta – V. Šeškauskui, antra – S. Sūdžiui ir trečia – E. Stankui.

1000 m. nuotolį bėgo ir pačios vyriausios 1999 m. gim. ir vyresnės merginos. Jų grupėje pati greičiausia buvo Vydūno gimnazistė E. Balodytė, antra vieta džiaugėsi E. Auzocalitaitė iš Vainuto, o trečia – taip pat Vydūno gimnazijos atstovė E. Bendžiūtė.

Pasirodo Pirma gimnazija moko greitakojus. Čia visas tris prizinės vietas, 2000 m. distancijoje, iškovojo šios mokyklos gimnazistai. Pirma vieta – K. Mickus, antra – J. Tubutis ir trečia – G. Šumalovas.

Visi užėmę prizines vietas buvo apdovanoti Šilutės sporto mokyklos medaliais bei diplomais. Puikus mokinių pasirodymas leido džiaugtis kai kurioms mokyklos ir prizinėmis vietomis. Tarp gimnazijų geriausiu bėgikus moko Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, antri Ž. Naumiesčio gimnazistai, treti Šilutės pirma gimnazija.

Tarp pagrindinių mokyklų pirma vieta atiteko Kintų pagrindinei mokyklai, antra vieta džiaugėsi M. Jankaus mokykla, o trečia vieta atiteko Traksėdžių pagrindinei mokyklai.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė