Greta Lozoraityte bokso ringe naujokė, bet jau puošiasi medaliais

Kauno rajone, Garlevoje  vyko 2017 m. Lietuvos jaunių (vyrų ir moterų) bokso čempionatas. Vinco Murausko treniruojama auklėtinė, kuriai šios varžybos buvo tik antros, parsivežė sidabrą.

Greta Lozoraitytė ringe kovojo su už save daugiau sveriančiom varžovėm, nes jos svorio kategorijos nebuvo. Tad mergina nepabūgo ir stojo kovoti 80+ kg. svorio kategorijoje.

Pusfinalyje savo varžovę iš Kretingos Greta įveikė ir pateko į finalą. Ten jos laukė varžovė, taip pat iš Kretingos, G. Diekontaitė.  Judviejų susitikimas baigėsi mūsiškių nenaudai. Bet žinant tai, kad varžovė buvo daug sunkesnė, sidabras puikus apdovanojimas.

Tai tik antrasis Gretos pasirodymas ringe ir ji iškovojo sidabrą. Prieš tai dalyvavusi rajono jaunių pirmenybėse ji iškovojo auksą 66 kg. svorio kategorijoje.

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė