8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos kroso jaunučių pirmenybėse 2000 m bėgimo nugalėtojas Justas Budrikas

Lietuvos kroso jaunučių pirmenybėse 2000 m bėgimo nugalėtojas Justas Budrikas

Palngoje balandžio 28 d. vyko Lietuvos kroso čempionatas, jaunimo iki 23 m. jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybės. Šilutės sporto mokyklos garbę išvyko ginti 13 Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Geriausia sekėsi Justui Budrikui, kuris parsivežė auksą bei daug gražių žodžių nuo savo trenerės.

Aiškus lyderis J. Budrikas

2000 m. kroso distancijoje varžėsi 45 bėgikai iš įvairių miestu ir miestelių. Justas Budrikas čia distanciją įveikė per 6,12 ir tapo nugalėtoju. Jo trenerė Lina Leikuvienė, negailėjo gražių žodžių savo bėgikui „Justai, šis bėgimas buvo pats geriausias tavo karjeroje, fantastika ! Linkiu ne vieno dar tokio gražaus, pasitikėjimą savimi atskleidžiančio bėgimo“.

Toje pačioje distancijoje varžėsi dar vienas Linos auklėtinis Osvaldas Gusčius. Jam į geriausiųjų dešimtuką nepavyko papult.

2000 m. jaunučių distancijoje, kur varžėsi 36 bėgikės,  prizinių vietų šilutiškiams iškovot nepavyko. Bet komandai taškų laimėjo Erestinda Bagdonaitė, Greta Bartkutė, jos papuolė į stiprųjį dešimtuką.

3000 m. distancijoje varžėsi 30 jaunių. Pries tarto linijos stojo ir dvi KL. Leikuvienės auklėtinės. Šilutiškė Julija Baciūtė finišavo septinta, o komandos draugė Kristina Jašauskaitė į dešimtuką nepapuolė.

4000 m. jaunių distancijoje varžėsi 24 bėgikai. Čia Aurimas Bendžius, kurį treniruoja S. Oželis bei dar du treneriai iš Šiaulių A. Kitanov, R. Razmaitė, finišavo šeštas. Jaunulių toje pačioje distancijoje varžėsi per pus mažiau – 12. Čia mūsų trenerio auklėtinė Emilija Balodytė finišavo aštunta. 

6000 m. distancijoje bėgo 13 bėgikų iš jų du šilutiškiai. Aukštų vietų pasiekti nepavyko nei Gyčiui Šumalovui nei Kęstučiui Mickui.

Vaikų grupėje 1000 m. bėgo Goda Šiaudvitytė. Ji varžėsi net su 41 bėgike. Godai nepavyko patekti į geriausiųjų dešimtuką. Tokią pat distanciją bėgo ir berniukai. Benas Zaniauskas varžėsi su 36 varžovais, bet į geriausiųjų 10tuką taip pat nepapuolė.

Bėgikams nepavyko šį kart iškovoti ir prizinės vietos, kaip komandai. Bet orai šyla, intensyvios treniruotes gryname ore, tik į naudą siekiant aukštesnių rezultatų.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė