8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pirmos gimnazijos gimnazistai greičiausi Lietuvoje

Pirmos gimnazijos gimnazistai greičiausi Lietuvoje

auksiniai bėgikai ir jų treneriai: Gytis Šumalovas, Dominykas Šatkus, Robertas Petraitis, Kristina Jašauskaite, trenerė Lina Leikuvienė, Emilija Saudargaite, Jurgita Rudytė, kūno kultūros mokytojas Romualdas Drungilas, Julija Baciutė ir Kestas Mickus.

 

Lygiai prieš savaitę, penktadienį, Kėdainiuose tradiciškai varžėsi stipriausios Lietuvos kroso estafečių komandos. Po ilgos pertraukos, tarp geriausių Lietuvos kroso estafečių bėgikų, varžėsi ir Šilutės Pirmos gimnazijos greitakojai. Šiemet buvo įvestos dvi amžiaus grupės, tad ir dalyvaujančių komandų sulaukta dvigubai daugiau. Mūsų šilutiškiai gimnazistai buvo greičiausi savo amžiaus grupėje ir iškovojo pirmą vieta.


Šilutiškiai varžėsi vyresnių grupėje. 1998-2001 m. gimimo ir jaunesnių mokinių grupėje. Čia Pirmos gimnazijos garbę gynė Gytis Šumalovas, Dominykas Šatkus, Robertas Petraitis, Kristina Jašauskaite, Emilija Saudargaite, Jurgita Rudytė, Julija Baciutė ir Kestas Mickus. Visiems šiems gimnazistams, kūno kultūra mokykloje veda Romualdas Drungilas. O po pamokinę veiklą, lengvąją atletiką Šilutės sporto mokykloje  lanko visi išvardinti gimnazistai, juos treniruoja Lina Leikuvienė. Tik vienintelis D. Šatkus sporto mokykloje treniruojasi dziudo pas Rimvydą Lukošį.

Kroso estafetėje bėgo 4 merginos ir 4 vaikinai. Merginom reikėjo bėgti 500 m. vaikinam 1000 m. Tarp visų bėgikų finišą pirmieji kirto Šilutės Pirmos gimnazijos bėgikai. Jų laikas 18:16,0 min., antrąją vietą užėmė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija (18:38,7 min.), trečiąją vietą laimėjo Marijampolės Sūduvos gimnazija (18:42,7 min.).


Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais, papildomai visos komandos apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose