8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės boksininkai jėgas išbandė Latvijoje

Šilutės boksininkai jėgas išbandė Latvijoje

S. Kiminius II v., D. Valteris III v., L. Petrauskas I v. ir R. Kiminius III v. 

 

Šilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas gegužės 12-14 dienomis dalyvavo tarptautiniame bokso turnyre Ozolniekuose (Latvija).  „Ozolniekų taurė 2017“ bokso turnyre taip pat dalyvavo Estijos bei Latvijos boksininkų komandos. Mūsų mokyklą atstovauti išvyko 7 auklėtiniai. Medalius parsivežti pavyko penkiems, o vienas mūsiškių apdovanotas taure už geriausią techniką ringę.

Bronzos medaliais savo svorio kategorijose iškovojo Rimas Kiminius, kuris mokosi Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje bei Dovydas Valteris, kuris mokslo žinias kremta M. Jankaus pagrindinei mokykloje.

Parsivežtas ir vienas sidabro medalis, kuri iškovojo Simas Kiminius.

Džiugina tai, kad savo svorio kategorijos čempionais tapo net du mūsiškiai. Tai Lukas Petrauskas, kuris įveikęs visus varžovus pasipuošė auksu ir Aurimas Koroliovas, kurio krūtinė taip pat papuošė auksas. Aurimas taip pat Latvijoje vykusiame tarptautiniame turnyre apdovanotas taure už geriausią techniką kovojant su varžovais bokso ringe. Jis visas savo kovas laimėjo nokautais.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė