8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai „Pamario kraštas“ turnyre užėmė II vietą

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai „Pamario kraštas“ turnyre užėmė II vietą

Krepšinio turnyro „Pamario kraštas“ II vietos laimėtojai Šilutės SM su treneriu P. Joniku ir I vietos laimėtojai Klaipėdos V. Knašiaus KM su treneriu J. Bražu

 

Prieš savaitę gegužės 13 d. Šilutės sporto mokykla pravedė 2001 m. gim. krepšininkams skirtą krepšinio turnyrą „Pamario kraštas“ turnyre dalyvavo keturios komandos. Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla, kurie ir laimėjo čempionų vardą, Šilutės sporto mokykla, kuri nusileidus vos vienu taškų klaipėdiečiams buvo antri, Mažeikių sporto mokykla (III vieta) bei Kretingos krepšininkai, kurie liko ketvirti.

Komandos buvo suskirstytos i du pogrupius. Pirmame pogrupyje žaidė Šilutės su Kretingos sporto mokykla. Laimėjusi komanda patenka į finalą, o pralaimėjusi kovoja dėl trečios vietos. Antrame pogrupyje scenarijus toks pat. Ten jėgas aiškinos Klaipėdos V. Knašiaus  krepšinio mokykla su Mažeikiais.

Kova dėl finalo

Pirmas rungtynes pradėjo Šilutės SM ir Kretingos SM.  Jau pirmame kėlinyje mūsiškiai varžovų nesigailėjo ir po 10 min. rezultatas buvo 27:11. Toliau visas likusias 30 min. viskas panašiai, mes priekyje varžovai vis bando prisivyti, bet nesėkmingai. Pasibaigus rungtynėms mūsiškiai rezultatu 84:62 iškovojo kelialapį į finalą.

Sekantis susitikimas buvo  V. Knašiaus  krepšinio mokyklos ir Mažeikių. Čia pranašesni buvo klaipėdiečiai. Jie rezultatu 76:69 įveikė Mažeikių SM krepšininkus ir iškovojo teisę kovoti finale su šilutiškiais.

Kova dėl bronzos ir aukso

Dėl trečios vietos medalių bei taurių krepšinio aikštelėje kovojo Mažeikių SM ir Kretingos SM krepšininkai. Rezultatu 95:77 bronzos medaliai puošė Mažeikių sportininkų krūtines.

Ir taip lauktas finalas atėjo. Abi komandos buvo tikrai vertos kovoti finale. Pirmas kėlinys geriau sekėsi klaipėdiečiams, čia varžovai sumetė 23 taškus, mes 14. Antrame kėlinyje mūsiškiams, kuriuos treniruoja Petras Jonikas, pavyko sušvelninti rezultatą  iki dviejų taškų – 34:36.

Po ilgosios pertraukos grįžus į aikštelė scenarijus panašus, kaip pirmojo kėlinio. V. Knašiaus auklėtiniai vėl įsiveržė gan ženkliai – 46:58. Ketvirtame kėlinyje Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai atgavo kvėpavimą ir pradėjo kilti, kaip feniksai iš pelėnų. Jie per paskutines 10 min. pelnė 27 taškus, o varžovai tik 16. Gaila, bet tai neleido mums džiaugtis pergale. Pralaimėjome vos vienu tašku 73:74. Mūsiškiams atiteko sidabras, svečiams iš Klaipėdos auksas.

 Šilutės sporto mokyklos komandoje naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Dominykas Girskis, jam įteiktas atminimo prizas.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė