8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

LUNA Ir HERALDAS 200 m. sprinto rungtyje greičiausi

LUNA Ir HERALDAS 200 m. sprinto rungtyje greičiausi

Gegužės 20d. uostamiestyje renginiu netruko, ne mažiau dėmesio už laivu paradą sulaukė ir atviros Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybes, kuriose dalyvavo Klaipėdos, Plungės, Skuodo bei Šilutės rajonu geriausi irkluotojai. Šilutės garbę išvyko ginti ir Šilutės sporto mokyklos irkluotojai kartu su treneriu Nedu Bartušiu. Parsivežti du aukso medaliai.

Atviros Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybes vyko Danes upėje 200 m. sprinto rungtyje.  Užtikrintai startavę Šilutės irkluotojai Luna Siaurusevičiūte ir Heraldas Kairys nepaliko jokiu šansu savo varžovams juos aplenkti ir užėmė pirmąsias vietas. Tiek Lunos, tiek Heraldo krūtines papuošė aukso medaliai.

Kitiem irkluotojams pritrūko sėkmės siekiant prizinių vietų. Bet irkluotojų sezonas tik įsibėgėja. Tad medaliai dar prieš akį.

 

Šilutės sporto mokykla, Agnė Sakalienė