8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Už trišuolį auksas sportininkei ir jos trenerei

Už trišuolį auksas sportininkei ir jos trenerei

Birželio 20-21 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės varžybos. Šilutės rajono garbę gintį į finalines varžybas išvyko 15 lengvaatlečių, kuriuos treniruoja Šilutės sporto mokyklos treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis bei Bronius Mulskis, kuris treniruoja Vilkyčių pagrindinės mokyklos ieties metikus.

   

Šilutės sporto mokyklos auklėtinė, septyniolikmetė Kristina Jašauskaitė, tapo šalies čempionė trišuolio rungtyje, o  šuolio į tolį varžybose ji pelnė bronzą.

 

Alytuje iš viso startavo 30 merginų  ir 32 vaikinų komandų. Mūsų komandą visada stengiasi būti tarp geriausių. Pavyko parsivežti nemažai apdovanojimų.

Sporto mokyklos komandos lydere tapo šuolininkė Kristina Jašauskaitė. Ji trišuoliu nušoko 12.08 metro ir tapo šalies čempione, o šuolio į tolį varžybose ji pelnė bronzos medalį nušokusi 5,58 m. Kristina taip pat dalyvavo estafetiniame bėgime (100-200-300-400 m) kartu su Jurgita Rudyte, Emilija Saudargaite ir Julija Baciūte. Jų rezultatas – 13 vieta.

K. Jašauskaitė iš Alytuje vykusiu finalinių varžybų iš viso parsivežė du medalius – aukso ir bronzos. Aukso medaliu apdovanota ir ją paruošusi trenerė L. Leikuvienė.

Trenerė L. Leikuvienė didžiuojasi ir Julijos Baciūtės pasirodymu. Julijai dar tik sukaks 16 metų, o jau puikiai konkuruoja su vyresniom už save sportininkėm.  200 m. kliūčių ruožą Julija įveikė per 8:21,71 min. ir finišavo trečia bei pasipuošė bronzos medaliu.  Nedaug truko ir iki antro medalio, bet bėgant 400 m su barjerais, jis finišavo ketvirta (1:08,94).

Gerai pasirodė ir 15-metis Justas Budrikas. Jis 1500 m distanciją  įveikė per 4:25,32 min. ir užėmė 4 vietą. Trumpesnėje distancijoje (800 m) finišavo devintas.

Trenerio S. Oželio auklėtinis Aurimas Bendžius finišavo ketvirtas, bėgdamas 2000 m su kliūtimis. Aurimo rezultatas – 6:50,02, jis taškus (50) pelnė ne tik Šilutei, bet ir Šiaulių pirmajai komandai, kadangi jau mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje.

Ketvirtąsias vietas dar užėmė Osvaldas Gusčius  (trišuolis, 13.38 m) bei Mantas Rudzevičius (ietis, 51.03 m). Pastarojo treniruočių draugas Mantas Jackyvas, kuriuos treniruoja B. Mulskis, ieties metimo varžybose liko 7-as. Linos Leikuvienės auklėtinė Jurgita Rudytė, nustūmusi 3 kg rutulį 12.08 m, užėmė 7-ą vietą.

 

Šilutės sporto mokyklas, Agnė Sakalienė