8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės irkluotojai grįžo net su septyniolika įvairiaspalvių medalių

Šilutės irkluotojai grįžo net su septyniolika įvairiaspalvių medalių

Po rugsėjo 1osios šventės, Šilutės irkluotojai vyko išbandyti jėgas Marijampolės irklavimo pirmenybėse (rugsėjo 2 d), kuriose dalyvavo Vilniaus, Marijampolės, Panevėžio, Elektrėnų, Plungės miestu komandos. Šilutiškių brigada, kuriuos treniruoja Nedas Bartušis ir Romualdas Drungilas, iškovojo net 17 medalių!

 

Irklavimo pirmenybėse buvo rungiamasi baidarėmis ir kanojomis 200 m. distancijoje pagal amžiaus grupes. Jauniausi sporto mokyklos irkluotojai (berniukai iki 2005 m gimimo) parsivežė visų spalvų medalius. Eitaras Mulskis vienviete baidare (K-1) finišavo pirmas ir pasipuošė aukso medaliu. Komandos draugas Ugnius Norkus finišavo trečias (bronza). Eitaras ir Ugnius varžėsi ir dviviete baidare (K-2), čia jie iškovojo sidabro medalius.

Jaunučių grupėje (2002-2004 m gimimo) sidabro medaliu pasipuošė Heraldas Kairys (K-1), antrą vietą Heraldas užėmė ir dviviete baidare kartu su Matas Petrauskis.

Vyru grupėje Rokas Domeikis kartu su Matas Palekas dviviete baidare iškovojo bronzos medalius. Plaukta ir keturviete baidare (K-4): Rokas Domeikis-Matas Palekas-Matas Petrauskis-Heraldas Kairys čia vyrų ketvertas pasipuošė sidabro medaliais. Keturviete baidare dar plauke Aidas Pažereckas-Norbertas Vaitkus ir Marijampolės bei Plungės mišri įgula, kuri finišavo trečia.

Sėkmingai debiutavo tik šią vasarą pradėjusios irkluoti: Lidija Rimkutė su Marijampolietėm K-4 buvo nenugalimos (1vieta) bei Paulina Timoščenko su Vilnietėm K-4 – trečia vieta.

Šilutės sporto mokykla

A. Sakalienė