8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Vaikų lengvosiose pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtinių pasirodymas

Vaikų lengvosiose pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtinių pasirodymas

Atviros Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės vyko rugsėjo 22 dieną Gargždų miesto stadione. Ten jėgas vyko išbandyti ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Treneriai labai džiaugiasi savo jauniausiais lengvaatlečiais, kurie lipo ant apdovanopjimų pakilos.

Trenerės Linos Leikuvienės auklėtinė Guoda Šiaudvytytė 1000 m. bėgimo rungtyje buvo nepralenkiama ir finišavo pirma bei pasipuošė aukso medaliu. Komandos draugei Ingai Nausėdaitei ne daug trūko iki medalio, ji finišavo ketvirta.

Tokią pat distanciją puikiai įveikė berniukai bėgikai. Prizines vietas užėme visi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. I ir antra vieta atiteko Linos Leikuvienės treniruojamiems Gedui Kandratavičiui ir Gabrieliui Mickui, o trečia Stasio Oželio auklėtiniui Mantui Vytei.

Pirmos vietos medaliais džiaugėsi ir S. Oželio bei B. Mulskio (Vilkyčiai) treniruojama Kamilė Šulcaitė. Ji rutulio stūmimo rungtyje pasirodė geriausiai. Benriukams rutuli stumti sekėsi prasčiau Marijus Ubis 5 vieta, Gustas Ragauskas 9-tas. Bet Matas puikiai mėtė kamuoliuką, šioje rungtyje jus iškovojo sidabrą, komandos draugas Gustas užėmė 8 vieta. Berniukų treneriai S. Oželis ir B. Mulkis džiaugiasi jaunųjų lengvaatlečių pasirodymais.

Erikas Iršas 600 m. bėgimo rungtyje finišavo antras ir pasipiuošė sidabru, šuolio į tolį rungtyje Erikui tarp prizininkų nepvyko papulti, jis liko šeštas (treneris S. Oželis).

Linos Leikuvienės treniruojamos 600 m. distancijos bėgikės šioje distancijoje finišavo net trys. Kamilei Stankutei pavyko iškovoti bronzos medalį, kitoms komandos draugėms Augustei Juškaitei ir Kamilei Kerpytei truputi pritrūko iki medalių.  

 Bronziniu medaliu džiaugėsi Eimantas Dabulskis, kurį treniruoja S. Oželis, jis 60 m. bb finišavo trečias. 

Šilutės sporto mokykla,

Agnė SAKALIENĖ