8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo imtynininkai iškovojo teisę kovoti finalinėse varžybose

Dziudo imtynininkai iškovojo teisę kovoti finalinėse varžybose

Šių metų rugsėjo 27 dieną Plungėje vyko jaunių žaidynių Žemaitijos zonos dziudo varžybos. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 5 sportininkai (treneris Rimvydas Lukošius). Visiems jiems pavyko parsivežti medalius ir kai komanda iškovojo pirmą vietą.

 

Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Ernestas Sagalec, Rokas Šadzevičius ir Edvardas Sagalec. Antrąją vietą užėmė Dominykas Šatkus, kuris finale nusileido komandos draugui Edvardui.

 

Trečiąją vietą iškovojo Uosis Knapkis. Visi sportininkai iškovojo teisę dalyvauti jaunių žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks spalio 6-7 dienomis Kaune. Taip pat Šilutės sporto mokyklos auklėtinių komandą užėmė pirmąją vietą komandinėje įskaitoje.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė