Iš dziudo žaidynių finalo parsivežta po vieną aukso, sidabro ir bronzos medalius

Šių metų spalio 7-8 dienomis Kaune vyko jaunių žaidynių finalinės dziudo varžybos. Jose dalyvavo keturi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius.

Pirmą varžybų dieną kovojo Uosis Knapkis svorio kategorija iki 60 kg. ir Ernestas Sagalec svorio kategorija iki 66 kg. Uosis pirmo rato kovą laimėjo, bet kitas dvi pralaimėjo ir liko devintas. O komandos draugas Ernestas savo svorio kategorijoje laimėjo visas penkias kovas ir iškovojo žaidynių čempiono vardą.

Antrą varžybų dieną kovojo Edvardas Sagalec ir Dominykas Šatkus abu vienoje svorio kategorijoje iki 81 kg. Čia Dominykas liko antras, o Edvardas iškovojo trečiąją vietą.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė