8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Rajono mokyklų kroso komandų neišgąsdino net lietus

Rajono mokyklų  kroso komandų neišgąsdino net lietus

Nesenai įvyko Šilutės rajono mokyklų rudens kroso varžybos, kurias organizuoja Šilutės sporto mokykla. Nors lietutis tądien buvo, bet dalyvių neišvaikė. Tarp gimnazijų komandų geriausiai pasirodė švėkšniškiai, o tarp pagrindinių mokyklų rinktinių pirmi kintiškiai.

Kroso varžybos vyko Šilutės miesto stadiono teritorijoje. Vaikai suskirstyti į amžiaus grupes. 11-12 metų vaikai bėgo 500 metrų, 13-14 m. mergaitės - 500 m, berniukai – 1000 m, 15-16 metų mergaičių distancija -  1000 m, vaikinų – 1500 m., 17-18 m. merginos  bėgo 1000 m, vaikinai – 2000 m.  

Atskirai varžėsi gimnazijų ir pagrindinių mokyklų komandos. Gimnazijų dalyvavo keturios koamndos, o pagrindinių mokyklų – aštuonios.

Greičiausi bėgikai

Tarp vaikų 500 m bėgimo nugalėtoja tapo G. Šiaudvytytė, kuri mokosi M. Jankaus pagr. mok., antra finišavo K. Alkimavičiūtė iš Pamario pagr. mok. Ir trečia – R. Stirbytė („Saulės“ gimn.).

Berniukų bėgime greičiausias  A. Trakšelis (Pamario p.m.),  antras- A. Mikužis („Saulės“ gimn.) ir trečias D. Gedvilas (Jaunimo m.).

Tarp paauglių mergaičių 500 m greičiausiai bėgo: R. Krakytė I v. (Vainuto gimn.), I. Nausėdaitė II v. (Traksėdžiai)  ir A. Steigvilaitė III v. (Juknaičių p.m.). Berniukai bėgo 1000 m.  ir čia greičiausias buvo N. Gailiūnas iš Pamario pagrindinės mokyklos,  antras-trečias vietas užėmė D. Rimšas (M.Jankaus p.m) ir A.Kuznecovas (Pamario p.m.).

Tarp 15-16 metų mergaičių 1000 metrų pirma finišavo Pirmos gimnazijos mokinė J. Baciūtė. Antra finišavo E. Bagdonaitė taip pat mokosi Pirmoje gimnazijoje ir trečia – P. Kasparaitytė (Vainuto gimn.).

Vaikinams reikejo įveikti 1500 m. distanciją. Čia pirmą vietą užėmė J. Budrikas (Pirma gimn.), antras atbėgo vydunietis P. Gudaitis, trečias finiša kirto D. Girskis iš Vainuto.

Vyriausių grupėje (17-18 m.) merginų grupėje greičiausiai pasiekė finišą R. Jokšaitė iš Švėkšnos „Saulės“ gimn., antra finišavo L. Kordušaitė (Pirma gimn.), o trečia – švėkšniškė I.Kazlauskaitė („Saulės“ gimn.).

 Vaikinų distancija – 2000 m. Pirmas atbėgo K. Mickus iš Švėkšnos, antras – J. Tubutis (Pirma gimn.) ir trečias – A. Vaitiekus (Švėkšnos „Saulės“ gim.)

Po bendrų rezultatų susumavimo paaiškėjo ir komandinės vietos. Tarp gimnazijų:  Švėkšnos „Saulės” gimnazija – 1 vieta (193 taškai), Šilutės I gimnazija – 2 v.(180 tšk.), Vainuto gimnazija – 3 v. (155 tšk.), Vydūno gimnazija – 4 v. (33 tšk.), Nedalyvavo Ž.Naumiesčio gimnazija.

Tarp pagrindinių mokyklų vietos pasisiskirstė taip: I vietą - Kintų pagrindinė mokykla (158 tšk.), II v. – M. Jankaus pagrindinė mokykla (135 tšk.), III vieta Juknaičių pagrindinė mokykla (121 taš.). 4-5 vietas užėmė Pamario ir Katyčių pagrindinių mokyklų komandos – 105 ir 102 tšk., 6 v. - Usėnų pagrindinė mokykla (99 tšk.), 7-8 vietas užėmė Jaunimo ir Traksėdžių mokyklų komandos – 25 ir 19 tšk.

Šilutės sporto mokykla,

Agnė Sakalienė