8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Ant tatamio Alytuje ir Šakiuose pakovoję šilutiškiai grįžo su medaliais

Ant tatamio Alytuje ir Šakiuose pakovoję šilutiškiai grįžo su medaliais

Šių metų lapkričio 21 dieną Alytaus sporto rūmuose vyko tarptautinis dziudo turnyras skirtas karininkui A. Juozapavičiui atminti. O sekančią dieną trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai vyko Šakių sporto ir rekreacijos centrą, kur dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyras. Iš abiejų turnyrų sportininkai grįžo su medaliais. Trys dziudo imtynininkai tapo savo svorio kategorijų čempionais.

 

Alytuje vykusiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Moldovos, Rumunijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubą „KUMIKATĄ“ atstovavo penki sportininkai. Iš šauniojo penketo geriausiai sekėsi Uosiui Knapkiui, Nedui Jurkevičiui ir Rimgaudui Augyliui, jie savo svorio kategorijose iškovojo trečiąsias vietas.

Kitiems dviem sportininkams nedaug trūko iki medalių.  

Spalio 22 dieną Šakiuose vykusiame turnyre dalyvavo sportininkai įvairių amžiaus grupių. Vaikų amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Ignui Klimanskiui, kuris užėmė antrąją vietą savo svorio kategorijoje.

Trečiąsias vietas iškovojo Emilis Kovyrcovas ir Mantas Sungaila, o kitiems nedaug pritrūko iki medalių.

Vyriausi sportininkai Edvardas ir Ernestas Sagalec bei Rokas Šadzevičius iškovojo čempionų vardus savo svorio kategorijose.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose